Kit Connor en Rachel Zegler worden Romeo en Juliet

Chelsy Vanlerberghe-16 april 2024 om 14:19

Kit Connor en Rachel Zegler maken hun debuut op Broadway. Kit Connor, die je kan kennen van zijn rol in 'Heartstopper', zal deze herfst in de huid kruipen van Romeo. Rachel Zegler, die onlangs de hoofdrol speelde in de prequel van 'The Hunger Games', speelt zijn geliefde.

'Romeo + Juliet' wordt een moderne versie van het klassieke verhaal van Shakespeare. De musical gaat over de romance van twee jonge Italianen, waarvan hun families in de clinch liggen. In tegenstelling tot het toneelstuk uit 1579, zal deze versie zich richten op de TikTok-generatie. De slogan luidt dan ook: "The youth is fucked." Volgends de makers 'behoort Shakespeare's tijdloze tragedie nu tot een nieuwe generatie aan de rand van de afgrond'.

Opnames nieuw seizoen #LikeMe gestart

Karen Luiken-02 juli 2025 om 06:15

Hitte of geen hitte, de voorbereidingen voor het nieuwe seizoen van #LikeMe zijn in volle gang. Ketnet laat vandaag weten dat de opnames voor de zesde reeks van start zijn gegaan.

In het nieuwe seizoen zien we hoe Mia na een onvergetelijke zomer met haar donorvader Man vol goede moed aan haar tweede jaar aan het SAK begint. Haar passie voor de richting Mode en Creatie brandt nog altijd even fel, maar al snel blijkt dat dit schooljaar allesbehalve een catwalk is. Onder het beleid van directrice Vleming blijkt de dynamiek op school beduidend anders dan het jaar ervoor. Daarnaast botsen Mia en haar vrienden op onverwachte hindernissen die hun creativiteit en vastberadenheid op de proef zullen stellen.

Een premièredatum voor het nieuwe seizoen is er nog niet, maar het staat wel vast dat we de afleveringen ergens in 2026 bij Ketnet en VRT MAX kunnen verwachten.

Netflix gaat raketlanceringen livestreamen

Karen Luiken-01 juli 2025 om 11:46

Je kunt er films kijken, series, documentaires, komedieshows en binnenkort zelfs live raketlanceringen. Netflix maakt in een persbericht bekend dat ze de krachten gaat bundelen met NASA.

Nog deze zomer zal het mogelijk zijn om via Netflix naar beelden vanuit het International Space Station (ISS) te kijken. Dat kunnen ruimtewandelingen van astronauten zijn, maar ook raketlanceringen die tot in de puntjes zijn voorbereid.

‘Of je nu een diehard ruimtenerd bent of gewoon iemand die er echt van geniet om de aarde te zien oplichten vanaf 400 kilometer hoogte, het aftellen is officieel begonnen’, schrijft Netflix in de aankondiging. ‘Dus ga je gang, stel een herinnering in, pak wat popcorn en kantel je scherm omhoog. De volgende grote sprong voor de mensheid begint misschien wel met jouw play-knop.’

Een precieze lanceringsdatum voor de NASA-beelden is er nog niet. Er wordt gesproken van ‘later deze zomer’.

Ontdek meer