EOTB-ster Dusty zwaargewond door ongeluk: 'Hij vecht voor zijn leven'

Karen Luiken-21 juli 2021 om 14:15

​Schokkend nieuws over Dusty Taconis. De ‘Ex On The Beach: Double Dutch’-ster is ernstig gewond geraakt bij een ongeluk.

Uit een bericht op Instagram blijkt dat ‘hij moet vechten voor zijn leven’.

​Het lijkt erop dat Dusty betrokken is geraakt bij een ongeluk in het Nederlandse plaatsje Zandvoort. Daar is de bestuurder van een snorscooter net voor middernacht hard ten val gekomen. Twee ambulances en een traumateam werden opgeroepen om eerste hulp te verlenen.

Hoewel het nog niet 100 procent zeker is dat het bij dit ongeluk om Dusty gaat, lijken verschillende geluiden dat wel te bevestigen. Op de Instagram-pagina van Dusty Cream, de zonnebrand die Dusty onlangs heeft, staat het volgende bericht: ‘Onze gedachten gaan op dit moment naar Dusty. Hij heeft gisteren een ongeluk gehad. Op dit moment is Dusty aan het vechten voor zijn leven. Dusty is erg sterk.’

Olivia Rodrigo brengt speciaal album uit

Karen Luiken-09 september 2025 om 05:00

Het optreden van Olivia Rodrigo op Glastonbury was iconisch. Veel fans waren erbij, maar heel veel fans ook niet. En speciaal voor de laatste groep (maar eigenlijk ook voor de eerste), gaat de zangeres nu iets speciaals doen. Ze brengt een livealbum uit van de show die ze afgelopen juni als headliner op het Britse festival gaf.

Het album komt op 5 december zowel op vinyl als digitaal uit en krijgt twintig nummers. Twee daarvan zong Olivia samen met Robert Smit. Het gaat om ‘The Cure: Friday I’m In Love’ en ‘Just Like Heaven’. Via een pre-order website laat ze weten dat het geld dat ze daarmee ophaalt, naar het goede doel Artsen Zonder Grenzen gaat.

Lady Gaga pakt meeste prijzen bij VMA's

Karen Luiken-08 september 2025 om 13:11

Lady Gaga was al de grootste kanshebber tijdens de uitreiking van de MTV Video Music Awards, en nu blijkt ze ook de grootste winnaar. De zangeres mocht maar liefst vier prijzen in ontvangst nemen.

De belangrijkste prijs is die van beste artiest, een categorie waarin Lady Gaga het opnam tegen Bad Bunny, Beyoncé, Kendrick Lamar, Morgan Wallen, Taylor Swift en The Weeknd. De drie andere gewonnen prijzen van Lady Gaga zijn die voor beste samenwerking (met Bruno Mars), beste directie (voor haar hit ‘Abracadabra’) en beste art directie (ook voor ‘Abracadabra’). Ze was in het totaal twaalf keer genomineerd.

Twee andere grote winnaars waren ROSÉ en Bruno Mars, die met hun liedje ‘APT’ de award voor nummer van het jaar in ontvangst mochten nemen. Maar ook Ariana Grande en Sabrina Carpenter deden het niet slecht; zij wonnen ieder drie prijzen. Ariana voor video van het jaar, beste pop en beste longform video. En Sabrina voor bete popartiest, beste album en beste visuele effecten.

Ontdek meer