Joost Klein gaat gewoon naar het Eurovisie Songfestival. Ruim 250 schrijvers, kunstenaars en artiesten riepen hem op om niet te gaan vanwege de deelname van Israël aan het liedjesfestijn, maar daar gaat de Nederlandse zanger niet op in.
Joost Klein wil songfestival niet skippen na oproep
Zaterdag trad Joost Klein op tijdens het Eurovision in Concert in Amsterdam. Daar zei hij dat hij de oproep en de pijn die daarin naar voren komt, voelt, maar dat hij niet mee kan gaan met de vraag die hem gesteld wordt, namelijk: zijn deelname aan het songfestival schrappen. Hij vindt het dilemma rondom Israël te groot om zelf op te kunnen lossen. “Als ik een wereldleider was, zou ik allang wat hebben gedaan.”
Joost Klein staat over een paar weken dus gewoon op het podium in de Zweedse stad Malmö. “Ik heb al geboekt, heb al contracten ondertekend. De transfer gaat gewoon door.”
Thrillerserie 'The Stolen Girl' is je nieuwe must-see
Disney+ heeft nieuw kijkvoer voor je klaarstaan. Deze week is de thrillerreeks ‘The Stolen Girl’ verschenen en iedereen die van spanning en sensatie houdt, zou deze serie moeten zien.
In 'The Stolen Girl' zet een ogenschijnlijk alledaagse beslissing het leven van Elisa, moeder van twee jonge kinderen, volledig op zijn kop. Wanneer haar 9-jarige dochter Lucia vraagt of ze bij haar nieuwe beste vriendin Josie mag blijven logeren, stemt Elisa toe. Na een ontmoeting met Josie’s moeder, Rebecca, voelt ze zich gerustgesteld door haar charmante uitstraling en hun indrukwekkende huis. Maar op het moment dat ze afscheid neemt van haar dochter, heeft ze geen idee dat ze op het punt staat in de grootste nachtmerrie van elke ouder te belanden.
De volgende dag, wanneer Elisa Lucia gaat ophalen, komt ze tot de schokkende ontdekking dat het prachtige huis in werkelijkheid een gehuurde vakantiewoning is. Lucia is verdwenen. Rebecca en Josie zijn spoorloos. Wat begon als een onschuldig logeerpartijtje, is uitgemond in een ontvoering.
Terwijl een dringende klopjacht door heel Europa wordt ingezet, staan Elisa en haar man Fred onder immense druk van zowel de politie als het publiek. Hun perfecte gezin begint onder de stress te bezwijken, terwijl diep verborgen geheimen aan het licht komen. Rebecca nam Lucia niet zonder reden mee. Naarmate de kijkers meer ontdekken over de verstrengelde levens van deze vrouwen, rijst de vraag: had Rebecca wellicht een gegronde reden om het meisje te ontvoeren? En is Lucia bij haar misschien zelfs veiliger?
De hoofdrollen worden gespeeld door Denise Gough, Holliday Grainger, Ambika Mod, Jim Sturgess, Bronagh Waugh en Michael Workeye.
Disney+ verrast 'Andor'-fans met nieuwe trailer van tweede seizoen
Wacht jij met smart op het tweede seizoen van ‘Andor’? Wij doen met je mee. Een paar weken geleden zagen we met een eerste trailer al wat we van het vervolg kunnen verwachten, maar nu heeft Disney+ nóg meer beelden gedeeld. En geloof ons: die laten je snakken naar meer!
Het tweede seizoen speelt zich af wanneer oorlog aan de horizon nadert en Cassian een belangrijke speler wordt in de Rebel Alliance. Iedereen wordt op de proef gesteld en naarmate de inzet hoger wordt nemen het verraad, de opofferingen en de tegenstrijdige agenda's aanzienlijke proporties aan.
De serie zit vol politieke intriges, gevaar en spanning en is een prequel op 'Rogue One: A Star Wars Story', waarin een heldhaftige groep rebellen de plannen van het massavernietigingswapen van het Keizerrijk stelen: de Death Star. Het vormt het toneel voor de gebeurtenissen in de originele film uit 1977.
Het tweede seizoen is vanaf 22 april te zien bij Disney+.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 19/04 Loren Gray
- 22/04 Jonatan Medart
- 24/04 Sam Fender
- 25/04 Ender Scholtens
- 27/04 Lizzo