Dit is de winnaar van 'Big Brother'

Karen Luiken-14 april 2024 om 07:23

De winnaar van ‘Big Brother’ is dit jaar een Vlaamse. Niemand minder dan Glenn ging er zaterdag met de grote winst vandoor. Hij nam het in de finale op tegen Alice en Randy.

Net zoals ieder ander jaar mocht de winnaar ook dit keer een flinke geldprijs mee naar huis nemen. In tegenstelling tot de twee voorgaande seizoenen, toen de pot rond de 70.000 bedroeg, was dat dit keer een stuk minder. Glenn won 56.266 euro.

Hoe dat bedrag zo ‘laag’ kon zijn? Dat heeft Glenn aan twee van zijn medebewoners te danken. Ashley haalde 20.000 euro uit de pot voor een vrijstelling, waarna Tyron de pot niet veel later liet slinken met nog eens 15.000 euro. Dat bedrag kreeg hij in ruil voor een direct enkeltje naar huis.

Millie Bobby Brown verandert officieel haar naam

Simon Smetryns-02 december 2025 om 20:46

Millie Bobby Brown heeft haar wettelijke naam officieel laten aanpassen naar Millie Bonnie Bongiovi. In een interview met YouTube-kanaal VT, samen met ‘Stranger Things’-collega Noah Schnapp, vroeg hij naar haar volledige naam en noemde hij haar per ongeluk 'Millie Bonnie Brown'. Daarop verbeterde ze hem meteen: het is niet alleen Bonnie in plaats van Bobby, maar ook zonder Brown: “het is gewoon Millie Bonnie Bongiovi”. Ze grapte erbij dat je haar naam ook kan afkorten tot 'Millie Bon Bon'.

De 21-jarige actrice trouwde vorig jaar met Jake Bongiovi, de 23-jarige zoon van zanger Jon Bon Jovi, en nam nu dus officieel zijn familienaam over. Het koppel liet eerder via Instagram weten dat ze deze zomer een dochtertje hebben geadopteerd.

Vijfde seizoen van '2DEZIT' op komst

Chelsy Vanlerberghe-02 december 2025 om 10:18

‘2DEZIT’-fans kunnen opgelucht ademhalen: de reeks stopt nog lang niet. De finale van seizoen vier dropte vorige week, maar Streamz heeft nu bevestigd dat er gewoon een vijfde seizoen aankomt. En spoiler: de opnames zijn al bezig.

Het nieuws werd eigenlijk al een dag eerder gedropt in ‘NADEZIT’, de aftershow op Spotify en YouTube. Hoofdrolspelers Lauren De Bie en Willem Herbots vertelden er samen met regisseur Niels Sabbe dat ze opnieuw in hun studentenleven rollen doken.

Met seizoen vijf wordt ‘2DEZIT’ officieel de langstlopende Streamz Original ooit. Wat we mogen verwachten? Nog meer keuzes die hard aankomen, relaties die schuren en grenzen die verlegd worden. Kortom: het soort drama dat je graag binget in één namiddag.

De cast blijft vertrouwd: Willem Herbots, Lauren De Bie, Nidal van Rijn, Eben Yehemdi, Jente D’Hose, Ferre Van den Broeck en Dara Oguntubi keren allemaal terug.

Tot het nieuwe seizoen in 2026 verschijnt, kan je alle vorige afleveringen checken op Streamz. De aftershow ‘NADEZIT’ is er voor iedereen die graag mee duikt in de roddels, behind-the-scenes en het lief en leed van de cast.

Ontdek meer