Deze twee acteurs maken comeback in 'Bridget Jones'

Karen Luiken-10 april 2024 om 06:37

We hadden natuurlijk niet anders verwacht, maar Renée Zellweger kruipt in de volgende ‘Bridget Jones’-film opnieuw in de huid van haar oude vertrouwde personage. Hugh Grant, die Daniel Cleaver speelde in twee van de drie films, keert ook terug. Dat melden verschillende media.

De eerste ‘Bridget Jones’ verscheen in 2001, de tweede in 2004 en de derde in 2016. Renée Zellweger was in alle drie de films te zien, Hugh Grant alleen in de eerste twee. Maar nu maakt hij dus weer een comeback voor ‘Mad About the Boy’.

Het verhaal is gebaseerd op de gelijknamige bestseller van auteur Helen Fielding en start veertien jaar nadat Bridget Jones eindigt met Mark Darcy, die in de films gespeeld wordt door Colin Firth.

‘Bridget Jones: Mad About the Boy’ gaat op 14 februari 2025 in première.

Gevangenisstraf en boete voor EOTB-ster Megan Desaever

Karen Luiken-12 november 2025 om 10:57

De belastingontduiking van de inkomsten die Megan Desaever met OnlyFans verdiende, komt haar duur te staan. De realityster heeft van de rechtbank een celstraf en geldboete gekregen. Ook wordt een deel van haar inkomsten afgepakt. Dat meldt RTL Boulevard.

Megan moest vandaag voor de rechtbank verschijnen vanwege belastingontduiking. Dat komt omdat ze geen belasting heeft betaald over haar OnlyFans-inkomsten, waarbij het naar verluidt om meer dan 100.000 euro gaat. Daar kwamen de instanties achter nadat Megan in 2023 tijdens een interview met RUMAG zelf toegaf geen belasting te betalen over haar OnlyFans-inkomsten omdat ze ‘het oneerlijk vond dat ze de helft moest afgeven’.

Dat grapje is haar duur komen te staan. De rechter heeft haar een geldboete van ruim 65.000 euro gegeven, plus een voorwaardelijke celstraf van tien maanden. Die hoeft ze echter pas uit te zitten als ze nog een keer de fout in zou gaan. Ook krijgt ze een verbeurdverklaring van 36.000 euro; dat geld pakt de rechter van haar ‘af’ omdat ze daar geen belasting over heeft betaald.

Nieuwe beelden van 'Toy Story 5' gedeeld

Karen Luiken-12 november 2025 om 07:16

Pixar heeft een gloednieuwe teaser gedeeld van de aankomende vijfde ‘Toy Story’-film. Het pareltje, waarin we te maken krijgen met een nieuw personage, komt in juni 2026 uit in de bioscoop.

In de teaser maak je kennis met een nieuw personage genaamd Lilypad, een tablet in de vorm van een kikker, die het Buzz, Woody, Jessie en de rest van de groep moeilijk maakt wanneer ze het moeten opnemen tegen een nieuwe bedreiging.

De stem van Lilypad wordt ingesproken door Greta Lee. Andere (terugkerende) stemmen zijn die van Tom Hanks als Woody, Tim Allen als Buzz en Joan Cusack als Jessie. Verder werd onlangs ook al aangekondigd dat Conan O’Brien zich bij het team aanhaakt als steminspreker van Smarty Pants.

Ontdek meer