Nieuwe Star Wars-animatieserie 'Tales of the Empire' aangekondigd

Nico De Greef-04 april 2024 om 18:46

Disney en Lucasfilm kondigen 'Tales of the Empire' aan, een nieuwe animatieserie die korte verhalen vertelt vanuit het perspectief van het Keizerrijk. De reeks, bestaande uit 6 korte afleveringen, gaat op 4 mei in première op de streamingdienst Disney+.

Na eerder al een reeks korte verhalen te hebben uitgebracht over de Light Side, gooit Disney het over een compleet andere boeg en wordt de Dark Side ditmaal in de schijnwerpers gezet.

Net als Tales of the Jedi, zal ook Tales of the Empire over twee thema's draaien waar elk 3 afleveringen aan worden toegewijdt. De minireeks zal draaien rond de Dark Side-personages Morgan Elsbeth en Barriss Offee.

Fans konden eerder al kennismaken met Morgan Elsbeth in de live-action Disney+-serie 'Ahsoka'. Morgan is net als Asajj Ventress een Nightsister en afkomstig van de planeet Dathomir die in de kloonoorlog werd vernietigd door de beruchte Generaal Grievous. In Tales of the Empire krijgen kijkers te zien hoe Morgan de uitroeiing van haar volk wist te overleven en hoe ze zich een weg klom naar de hogere ranken van de Empire tot ze uiteindelijk onder bevel komt te staan van niemand minder dan Grand Admiral Thrawn.

Daarnaast zal de reeks ook focussen op het leven van de voormalige jedi Barriss Offee. Fans zagen het personage voor het laatst in het vijfde seizoen van de animatieserie 'Star Wars: The Clone Wars'. In de aflevering 'The Wrong Jedi' keerde Barriss zich tegen haar eigen Jedi Order en werd ze gearresteerd voor het plannen van een bomaanslag. Tales of the Empire pikt het verhaal van Barriss op na haar arrestatie en toont hoe de voormalige Padawan werd omgevormd tot een gevreesde Inquisitor voor de Empire.

Alle afleveringen van Tales of the Empire verschijnen op 4 mei (internationaal ook wel bekend als Star Wars Dag) op Disney+.

Netflixserie Meghan Markle uitgesteld door branden LA

Karen Luiken-13 januari 2025 om 08:41

Meghan Markle heeft de release van haar nieuwe Netflixserie ‘With Love, Megan’ uitgesteld vanwege de hevige bosbranden in Los Angeles. De show verschijnt niet op de geplande datum van 15 januari, maar pas op 4 maart.

De hertogin van Sussex maakt het nieuws bekend in een verklaring van Netflix. “Ik ben mijn partners bij Netflix dankbaar voor hun steun bij het uitstellen van de lancering, terwijl wij ons concentreren op de behoeften van degenen die getroffen zijn door de bosbranden in mijn thuisstaat Californië”, zo klinkt het.

Bij de bosbranden in Los Angeles zijn tientallen hectares grond verloren gegaan. Duizenden inwoners zijn hun huis kwijt en zeker 24 mensen kwamen om. Zo’n 153.000 mensen zijn geëvacueerd en mogen de komende dagen niet naar hun huizen.

In ‘With Love, Meghan’ stroopt Meghan de mouwen op in de keuken, tuin en in huis, terwijl ze openhartige gesprekken voert met vrienden en allerlei tips & tricks deelt.

Bianne Howey over seizoen 3 van 'Ginny & Georgia': "Pittig"

Chelsy Vanlerberghe-10 januari 2025 om 14:07

Brianne Howey, die Georgia speelt in de populaire Netflix-show 'Ginny & Georgia', is laaiend enthousiast over seizoen 3. In een interview met People licht ze al een tipje van de sluier: fans zullen opnieuw verrast zullen worden.

“De schrijvers blijven me verbazen”, zegt ze. “In dit seizoen zie je heel nieuwe kanten van de personages. Georgia moet dieper graven dan ooit: ze haalt alles uit de kast.”

Ook de relatie tussen Georgia en Ginny (Antonia Gentry) wordt weer op de proef gesteld. “Je ontdekt nieuwe overeenkomsten tussen hen, maar ook enorme verschillen", verklapt Howey.

Seizoen 2 eindigde explosief: Georgia werd gearresteerd. Haar man Paul en kinderen Ginny en Austin keken geschokt toe. Volgens bedenker Sarah Lampert was dit moment al sinds seizoen 1 ingepland. “Alles stond klaar om hier naartoe te werken,” zegt ze.

"De domino’s staan klaar om om te vallen", belooft Lampert. Verwacht dus spanning en verrassingen. Heb je seizoen 1 en 2 nog niet gezien? Ze staan nu op Netflix!

Ontdek meer