‘Special Forces’ keert binnenkort terug met een tweede seizoen. Opnieuw doen er elf bekende Vlamingen mee die een week lang een loodzware training moeten volgen. Uit welke deelnemers de complete groep bestaat? Dat is vandaag naar buiten gebracht!
Deze bekende Vlamingen doen mee aan nieuw seizoen 'Special Forces'
Naast de vijf deelnemers die eerder al bekend werden gemaakt – dat zijn Gers Pardoel, Nora Gharib, Geert Meyfroidt, Jan Bakelants, Olivier Deschacht en Lynn Van den Broeck – weten we nu ook dat Loïc Van Impe, Davina Simons, Ine Beyen, Saïd Boumazoughe en Ismaïl Abdoul de uitdaging aangaan.
In het vorige seizoen haalden drie van de elf deelnemers de eindstreep. Hoeveel dat er dit keer zullen zijn? We gaan het binnenkort zien. ‘Special Forces’ is vanaf 15 april te zien via Streamz. Een week later is het seizoen te volgen via VTM en VTM GO.
Dit is wanneer je het derde seizoen van 'Euphoria' kunt verwachten
Fans wachten al héél lang op het derde seizoen van ‘Euphoria’ en ze zullen ook nog een tijdje moeten blijven wachten voor het langverwachte vervolg eindelijk verschijnt. De grote HBO-baas Casey Bloys heeft namelijk in een interview met Variety verklapt dat we de nieuwe afleveringen ‘in het voorjaar’ kunnen verwachten.
Hoewel er nog geen vaste releasedatum is, kunnen we er inmiddels wel zeker van zijn dat het derde seizoen ergens in de eerste helft van 2026 bij HBO Max verschijnt. “Het zal in de lente zijn”, zegt Casey Bloys. “Maar we hebben nog geen datum vastgelegd.”
Het is inmiddels alweer dik drie jaar geleden dat het tweede seizoen verscheen. Het derde seizoen liep daarna veel vertraging op, onder meer vanwege de grote Hollywood-staking in 2023. Er waren spanningen achter de schermen en bovendien was er ook nog het tragische overlijden van 'Euphoria'-acteur Angus Cloud.
Het plan om het derde seizoen in 2025 te laten verschijnen, is dus door verschillende redenen van de baan. Maar er wordt wel al keihard aan het vervolg gewerkt. De productie ging eerder dit jaar van start.
Demi Lovato komt met nieuwe muziek, en snel ook! Via Instagram kondigt ze aan dat haar album ‘It’s Not That Deep’ op 24 oktober zal verschijnen.
‘It’s Not That Deep’ is alweer het negende studioalbum van Demi en is de opvolger van ‘Holy Fvck’ uit 2022. Op de plaat staan onder meer de liedjes ‘Fast’ en ‘Here All Night’, die Demi al heeft uitgebracht.
"Mijn negende studioalbum zal vanaf 24 oktober van jullie zijn”, schrijft Demi in een aankondiging op Instagram. “Deze muziek is een weerspiegeling van waar ik nu sta. Zo trots op al het werk dat ik heb gedaan, en nu is het tijd om dat te vieren en plezier te hebben!”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 16/09 Flo Rida
- 19/09 Jimmy Fallon
- 25/09 Will Smith
- 27/09 Jenna Ortega
- 27/09 Anna Camp