Streamz deelt beelden van nieuwe reeks 'Kameleon'

Karen Luiken-02 april 2024 om 09:51

Streamz krijgt er in mei een nieuwe reeks bij: ‘Kameleon’, een komische dramaserie die gaat over een hilarische vriendengroep. De eerste beelden zijn nu te zien.

In ‘Kameleon’ proberen de vier jeugdvrienden Chris, Blackson, Kofi en Tina te ontsnappen uit de Antwerpse wijk waar ze zijn opgegroeid. Een wijk waar kansen niet talrijk zijn en waar veel jongeren verleid worden door de ‘get rich fast’-optie van drugscriminaliteit. Hoe blijf je op het rechte pad, op de route naar je dromen, zonder onderweg met leugens, conflicten, schimmige klussen en pech, je vriendschappen, je familie en je eigenwaarde te verliezen? Zijn er ander opties dan eindigen tussen vier muren of zelfs tussen zes planken?

De flamboyante dagdromer Chris (Noa Izaï Tambwe Kabati) wil een carrière als acteur. Maar doorbreken wil ‘m maar niet lukken. Hoeveel tegenslagen hij ook kent, Chris geeft niet op, net als zijn jeugdvrienden Kofi (Namzoya Abdulwahid) - die muzikant wil worden -, street hustler Blackson (Tama Theophore Kabeya) en alleenstaande mama Tina (Britt Hellinx). De vier noemen zichzelf ironisch 'de Kameleons', naar een dier dat zich moeiteloos kan aanpassen aan zijn omgeving. De verlossing lijkt nabij als ze het idee hebben om samen een feest te organiseren om geld te verdienen. Maar of ze daarin slagen?

Naast de vier hoofdrolspelers hebben ook Sinay Bavurhe ('Match'), Ayana Doucouré (‘Knokke Off’), Veerle Dejaeger ('Assisen'), Marijke Pinoy ('De Dag'), Iia 'Skaffa' Gavria ('Rwina'), Joffrey Anane ('FOMO'), Camilia Blereau ('Gent-West'), Pieter Genard ('Hacked'), Ikram Aoulad ('Black-Out'), Nathan Bouts ('2DEZIT') en Frank Lammers ('Ferry') een rol in de serie.

Eerste trailer voor ‘The Super Mario Galaxy Movie’

Karen Luiken-16 november 2025 om 07:55

De eerste trailer van ‘The Super Mario Galaxy Movie’, het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ is eindelijk verschenen. De beelden zijn gedeeld door Nintendo en we moeten eerlijk toegeven: we zijn laaiend enthousiast.

‘The Super Mario Galaxy Movie’ is het vervolg op ‘The Super Mario Bros. Movie’ uit 2023. Die film ging over Mario en Luigi die in een andere wereld terechtkwamen.

Net zoals in de eerste film worden de stemmen ook in de tweede film ingesproken door Chris Pratt, Anya Taylor-Joy, Jack Black en Charlie Day. Zij zijn verantwoordelijk voor de rollen van Mario, Princess Peach, Bowser en Luigi.

Maar naast deze bekende gezichten krijgt de tweede film ook een aantal nieuwe gezichten. Of nou ja, nieuw... We kennen ze natuurlijk allemaal uit de videogames van Mario, want het gaat om niemand minder dan Rosalina en Bowser Jr. De personages worden ingesproken door Brie Larson en Benny Safdie.

'The Super Mario Galaxy Movie' is vanaf april 2026 te zien in de bioscoop.

It's a wrap: opnames 'Euphoria 3' afgerond

Karen Luiken-16 november 2025 om 07:50

Het is zover. De opnames van het langverwachte derde seizoen van ‘Euphoria’ zitten erop. Het heeft lang geduurd, maar het vervolg komt dus eindelijk onze kant op. Dat heeft actrice Sydney Sweeney bevestigd in een gesprek met Deadline.

“Ik heb de opnames vorige week afgerond”, aldus Sydney, die de rol van Cassie speelt in de serie. “Het is heel spannend. We hebben sinds februari gefilmd.”

De première voor het derde seizoen staat gepland voor 2026, ruim vier jaar nadat het tweede seizoen eindigde. fans mogen in het totaal acht afleveringen verwachten.

Naast Sydney keren ook Zendaya, Jacob Elordi, Hunter Schafer, Eric Dane, Alexa Demie en Maude Apatow terug in de serie.

Ontdek meer