Eindelijk: dit is de nieuwe single van Adele

Karen Luiken-15 oktober 2021 om 03:31

Vannacht was het dan eindelijk zover. Adele heeft na een jarenlange radiostilte eindelijk haar nieuwe liedje ‘Easy On Me’ uitgebracht.

Bij het nummer hoort ook een videoclip. Daarin zien we hoe Adele zingend in een auto zit. Ze blikt terug op de afgelopen jaren en heeft het over de dingen die ze heeft meegemaakt. Hoewel ze het niet letterlijk in de mond neemt, lijkt ze ook te refereren naar haar scheiding uit 2019.

Over een niet al te lange tijd volgt er nog meer nieuwe muziek van Adele. De zangeres heeft twee dagen geleden bekendgemaakt dat ze op 19 november een album uitbrengt. Daarover zei ze: “Ik was zeker niet in de buurt van waar ik had gehoopt te zijn toen ik er bijna drie jaar geleden aan begon. Ik heb veel over mezelf geleerd. Ik heb laagjes losgelaten, maar ook nieuwe lagen aangetrokken. Ik denk dat ik eindelijk mijn gevoel weer heb gevonden. Ik kan zelfs zeggen dat ik me nog nooit zo vredig heb gevoeld in mijn leven. En dus ben ik klaar om eindelijk dit album uit te brengen.”

Miley Cyrus lanceert nieuwe titelsong van 'Avatar'-film

Karen Luiken-15 november 2025 om 11:29

Miley Cyrus heeft de nieuwe titelsong van de aankomende derde ‘Avatar’-film uitgebracht. Het nummer heet ‘Dream as One’ en is vanaf nu te beluisteren.

Het liedje is niet alleen ingezongen door Miley, de tekst en muziek zijn ook door haar gemaakt. Dat deed de zangeres in samenwerking met Andrew Wyatt, Mark Ronson en Simon Franglen.

De film ‘Avatar: Fire and Ash’ neemt het publiek mee terug naar Pandora voor een meeslepend avontuur met Jake Sully, een voormalige marinier die leider van de Na'vi is geworden, de krijger Neytiri en de familie Sully.

De stemmen worden ingesproken door Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang, Oona Chaplin, Cliff Curtis, Britain Dalton, Trinity Bliss, Jack Champion, Bailey Bass en Kate Winslet.

‘Avatar: Fire and Ash’ is vanaf 17 december te zien op het witte doek.

Handgeschreven brief van Taylor Swift aan Liam Payne wordt nu geveild

Chelsy Vanlerberghe-14 november 2025 om 12:48

Een bijzonder stukje popgeschiedenis wordt volgende maand geveild: een handgeschreven kaartje dat Taylor Swift in 2017 stuurde naar Liam Payne, toen hij volop met zijn solomuziek bezig was. De brief werd destijds backstage aan hem gegeven tijdens de Capital FM Jingle Bell Ball in Londen, waar beide artiesten optraden.

Volgens het veilinghuis Omega Auctions wordt het kaartje geschat op zo’n 5.000 tot 10.000 pond. Niet slecht voor een paar regels in Taylors herkenbare handschrift en haar iconische ‘T’-zegel.

Op het kaartje schrijft Taylor dat ze helemaal fan is van Liams single ‘Bedroom Floor’ en dat ze hem “altijd aanmoedigt”. Ook wenst ze hem succes met zijn optreden. Het is een van die kleine, persoonlijke dingen die je zelden te zien krijgt van supersterren.

De brief is extra beladen omdat Liam Payne vorig jaar, in oktober 2024, overleed na een val van zijn hotelbalkon in Buenos Aires. De kaart werd kort na ontvangst door Liam aan een naaste vriend gegeven, en die laat het item nu veilen.

De veiling vindt plaats op 2 december. Swifties met diepe zakken: dit is eentje waar je waarschijnlijk stevig op moet bieden.

Ontdek meer