'De Mol': deze fragmenten mag je niet gemist hebben

Karen Luiken-25 maart 2024 om 07:43

De eerste aflevering van het nieuwe seizoen van 'De Mol' zit erop. Er kwam heel wat voorbij: van de eerste ontmoetingen tussen de kandidaten tot opdrachten, van mol-acties tot de eerste afvaller en van een mysterieuze '2' tot 'de doos van Pandora'. Dit mag je niet gemist hebben.

Hiervoor staat mysterieuze '2'
Na veel speculaties over de '2', komen we eindelijk te weten welke functie de vraagtekens hebben...

De 'doos van Pandora' spoelt aan
Na de eerste eliminatie verschijnt plots een video over de doos van Pandora uit seizoen 8 van 'De Mol'. Wat zou dat kunnen betekenen?

Hoe zat het ook alweer met die doos?
Na de eerste aflevering van het nieuwe seizoen was duidelijk te zien dat de doos van Pandora plots aanspoelt in Sicilië. Maar hoe zat het ook weer met die 'doos van Pandora'? Hier een een opfrisser.

De eerste reactie van de afvaller
Hoe heeft de eerste afvaller van De Mol het avontuur beleefd? Dit is de allereerste reactie na de exit.

'Vampire Diaries'-actrice Kat Graham verwacht eerste kindje

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 13:27

Kat Graham, aka Bonnie Bennett voor iedereen die The Vampire Diaries religieus heeft gebinged, heeft groot niews gedeeld: ze is in verwachting van haar eerste kindje. De 36-jarige actrice dropte het nieuws op Instagram met een reeks zachte, dromerige foto’s, haar babybuik front and center.

“We’re having a baby!!!” schreef ze bij de post. Haar man Bryant Wood reageerde meteen: “We are ready!”

De aankondiging komt een paar weken nadat Kat en Bryant hun tweede huwelijksceremonie vierden. Het koppel trouwde oorspronkelijk al in 2023 tijdens een mini-ceremonie in Los Angeles, maar gaf elkaar dit najaar opnieuw het jawoord met familie en vrienden erbij. De twee kennen elkaar al jaren en waren eerst beste vrienden voor ze een koppel werden. Een naam of due date heeft het koppel nog niet gedeeld.

Witte Huis sneert terug na kritiek Sabrina Carpenter op ICE-video

Simon Smetryns-03 december 2025 om 12:10

Sabrina Carpenter is boos op het Witte Huis omdat haar hit 'Juno' gebruikt werd in een video met harde beelden van ICE-invallen. In de clip, gedeeld via het officiële X-account van het Witte Huis, worden mensen gearresteerd en tegen de grond gewerkt terwijl haar song op de achtergrond speelt. Carpenter reageerde fel en noemde de video 'evil and disgusting'. Ze wil niet dat haar muziek wordt gebruikt om volgens haar een onmenselijke migratieagenda te verkopen.

Een woordvoerder van de regering-Trump haalde daarop uit in een statement, met een verwijzing naar haar album 'Short n’ Sweet' en lyrics uit 'Manchild', en stelde dat ze zich niet zullen verontschuldigen voor het uitzetten van 'gevaarlijke criminelen' en dat iedereen die zulke mensen 'verdedigt' volgens hen 'stupid or slow' moet zijn.

Daarmee sluit Carpenter zich aan bij een groeiende lijst artiesten die zich verzetten tegen het ongeautoriseerde gebruik van hun muziek in pro-Trump video’s.

Ontdek meer