Animatiefilm 'Wish' komt bijna naar Disney+

Karen Luiken-19 maart 2024 om 16:28

‘Wish’, de muzikale animatiekomedie van Walt Disney Animation Studios, kun je binnenkort ook vanuit je luie zetel thuis bekijken. Disney+ maakt vandaag bekend dat de film vanaf 3 april te streamen is.

In ‘Wish’ wordt de kijker meegenomen naar het magische koninkrijk Rosas waar Asha, een scherpzinnige idealist, een wens doet die zo krachtig is dat hij wordt beantwoord door een kosmische kracht – een kleine bal grenzeloze energie genaamd Star.

Samen met Star gaat Asha de confrontatie aan met een geduchte vijand, de heerser van Rosas, Koning Magnifico, om haar gemeenschap te redden. Zo wil ze bewijzen dat er wonderlijke dingen kunnen gebeuren wanneer de wil van één moedig mens zich verbindt met de magie van de sterren.

De stemmen worden ingesproken door Ariana DeBose, Chris Pine en Alan Tudyk.

Jesy Nelson bevallen van tweeling

Karen Luiken-18 mei 2025 om 14:28

Jesy Nelson en haar partner Zion Foster zijn nu ouders. De 33-jarige Little Mix-ster laat via Instagram weten dat ze op 15 mei is bevallen van een tweeling.

In een bericht schrijft Jesy dat de tweeling – twee meisjes – na een bijna 32 weken durende zwangerschap ter wereld zijn gekomen. Ze hebben de namen Ocean Jade en Story Monroe gekregen.

“Het gebeurde allemaal heel snel, maar we zijn heel blij dat ze nu bij ons zijn, gezond en keihard strijdend. We zijn nog nooit zo verliefd geweest.”

De zwangerschap van Jesy was geen gemakkelijke. Eerder dit jaar maakte ze bekend dat ze leed aan de zeldzame aandoening TTTS, een afkorting voor het tweelingtransfusiesyndroom.

Haar tweeling wisselde bloed uit via de baarmoeder, maar door die aandoening kreeg het ene kindje meer bloed doorgestroomd dan de ander. En dat kan gevaarlijk zijn, waardoor Jesy onder het mes moest en voor een langere tijd in het ziekenhuis verbleef.

Oostenrijk wint Eurovisiesongfestival

Karen Luiken-18 mei 2025 om 05:05

Het Eurovisiesongfestival is zondagavond gewonnen door Oostenrijk. Zanger JJ wist met zijn nummer ‘Wasted Love’ de meeste punten binnen te slepen.

Oostenrijk kreeg maar liefst 436 punten, gevolgd door 357 punten voor het op de tweede plek geëindigde land Israël. Estland verdiende nét een puntje minder dan Israël en kwam daarmee op de derde plek terecht, Zweden – die eigenlijk topfavoriet was bij de bookmakers - op de vierde en Italië maakte de top 5 compleet.

Zanger Claude, die onze noorderburen vertegenwoordigde met zijn liedje ‘C’est La Vie’, kreeg 175 punten. Dat waren er genoeg voor de twaalfde plek.

Het songfestival vond dit jaar plaats in het Zwitserse Basel.

Ontdek meer