Streamz brengt binnenkort een flinke dosis nostalgie naar het digitale scherm. De streamingsdienst zet volgende maand alle seizoenen van ‘Het Huis Anubis’ online.
‘Het Huis Anubis’ ging in 2006 in première en telt in het totaal vier seizoenen die tot 2009 op televisie werden uitgezonden. De reeks gaat over een groep kostschoolstudenten die op zoek gaat naar een schat. Dat lijkt in eerste instantie een spannend avontuur, totdat één van hen op zolder een lang verborgen geheim ontdekt en er allerlei mysterieuze dingen gebeuren…
In de serie spelen zowel Vlaamse als Nederlandse acteurs. Naast de vier seizoenen kwamen er ook nog drie films, theatershows en verschillende boeken.
Nieuwe beelden van vierde seizoen 'Bridgerton' gedeeld
Netflix heeft alle fans van ‘Bridgerton’ getrakteerd op een Valentijnscadeautje. Vrijdag is door de streamingsdienst een nieuwe sneak preview gedeeld van het aankomende seizoen.
In het vierde seizoen staat het liefdesverhaal van Benedict Bridgerton en Yerin Ha centraal. Hun rollen worden gespeeld door Luke Thompson en Sophie Baek. Nieuw dit seizoen is het gezicht van Katie Leun, die je ook wel kunt kennen als Cho Chang uit ‘Harry Potter’. De actrice kruipt in de huid van Araminta Gun, weduwe en moeder van haar dochters Rosamund Li en Posi Li, en de werkgever van Sophie Baek.
De productie van het vierde seizoen is vorig jaar van start gegaan. Een precieze lanceringsdatum is er nog niet, maar we kunnen de nieuwe afleveringen binnenkort op Netflix verwachten.
De cast van ‘Euphoria’ is uitgebreid met een heel bekend gezicht. Deadline maakt bekend dat de Spaanse zangeres ROSALÍA in het derde seizoen te zien zal zijn.
De cast krijgt er in het nieuwe seizoen een aantal nieuwe gezichten bij. ROSALÍA is dus niet de enige die een rol te pakken heeft in de populaire serie. Ook Marshawn Lynch en Kadeem Hardison zijn in de serie te zien. Zij worden daarmee collega’s van Zendaya, Sydney Sweeney en Jacob Elordi, die allemaal terugkeren voor het vervolg. Hetzelfde geldt voor Hunter Schafer, Eric Dane, Alexa Demie en Maude Apatow.
Het derde seizoen van ‘Euphoria’ bestaat uit acht afleveringen en bevat een tijdsprong die de personages van de middelbare school haalt. De opnames zijn afgelopen week van start gegaan. De première staat gepland voor het jaar 2026, zo’n vier jaar na het verschijnen van het tweede seizoen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 16/02 The Weeknd
- 17/02 Ed Sheeran
- 17/02 Kessy Kangala
- 18/02 Simon Wauman
- 19/02 Millie Bobby Brown