'Het Huis Anubis' komt naar Streamz

Karen Luiken-19 maart 2024 om 15:59

Streamz brengt binnenkort een flinke dosis nostalgie naar het digitale scherm. De streamingsdienst zet volgende maand alle seizoenen van ‘Het Huis Anubis’ online.

‘Het Huis Anubis’ ging in 2006 in première en telt in het totaal vier seizoenen die tot 2009 op televisie werden uitgezonden. De reeks gaat over een groep kostschoolstudenten die op zoek gaat naar een schat. Dat lijkt in eerste instantie een spannend avontuur, totdat één van hen op zolder een lang verborgen geheim ontdekt en er allerlei mysterieuze dingen gebeuren…

In de serie spelen zowel Vlaamse als Nederlandse acteurs. Naast de vier seizoenen kwamen er ook nog drie films, theatershows en verschillende boeken.

Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’

Simon Smetryns-01 december 2025 om 11:11

De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.

  • Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
  • De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.

De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.

Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.

Dit moet je weten over De Warmste Week 2025

Simon Smetryns-01 december 2025 om 10:56

De Warmste Week verhuist dit jaar naar het Cosmogolempark in Genk, waar Eva De Roo, Manu Van Acker, Dries Lenaerts en Kawtar Ehlalouch vanaf donderdag 18 december zeven dagen lang non-stop radio en tv maken. Vanuit Het Warmste Huis draaien ze aangevraagde platen voor iedereen die onzichtbaar ziek is en voor iedereen die mee vlamt met acties. Elke avond zijn er De Warmste Optredens op het dak, met onder andere Dikke, Milk Inc., Zwangere Guy, Bazart en Pommelien Thijs.

Niels Destadsbader bundelt alle hoogtepunten elke avond in ‘De Warmste Dag’ op VRT 1 en VRT MAX, zodat je niks hoeft te missen. Op de site zelf wordt extra ingezet op toegankelijkheid, met een prikkelarme ruimte, VGT-tolken en technologische ondersteuning voor wie dat nodig heeft. Zelf meedoen? Je kan acties opzetten, Vlammetjes kopen en je favoriete plaat aanvragen via dewarmsteweek.be.

En voor wie nu al in kerstmodus zit: op VRT MAX kan je Het Warmste Haardvuur laten knetteren op de achtergrond – ideaal om te studeren alsof je niet gewoon uitkijkt naar Genk.

Ontdek meer