Fans die de concertfilm van Taylor Swift niet in de bioscoop hebben gezien, krijgen nu een tweede kans. ‘Taylor Swift | The Eras Tour’ is vanaf vandaag te zien op Disney+.

Concertfilm Taylor Swift staat op Disney+
Reuters
In de film is Taylor te zien terwijl ze optreedt tijdens haar Eras Tour. Er komen in allerlei bekende nummers voorbij, maar ook vier extra liedjes uit de hoofdshow die niet vertoond zijn in de bioscoop. Ook worden fans verrast met een akoestische set na de aftiteling met niet eerder vertoonde optredens.
Dat de film een succes is, blijkt wel uit de cijfers. Sinds de officiële lancering in oktober werd er wereldwijd meer dan 260 miljoen dollar opgebracht aan de box office, waarmee het de best verkochte concertfilm aller tijden is.
Nieuwe beelden van vierde seizoen 'Bridgerton' gedeeld
Netflix heeft alle fans van ‘Bridgerton’ getrakteerd op een Valentijnscadeautje. Vrijdag is door de streamingsdienst een nieuwe sneak preview gedeeld van het aankomende seizoen.
In het vierde seizoen staat het liefdesverhaal van Benedict Bridgerton en Yerin Ha centraal. Hun rollen worden gespeeld door Luke Thompson en Sophie Baek. Nieuw dit seizoen is het gezicht van Katie Leun, die je ook wel kunt kennen als Cho Chang uit ‘Harry Potter’. De actrice kruipt in de huid van Araminta Gun, weduwe en moeder van haar dochters Rosamund Li en Posi Li, en de werkgever van Sophie Baek.
De productie van het vierde seizoen is vorig jaar van start gegaan. Een precieze lanceringsdatum is er nog niet, maar we kunnen de nieuwe afleveringen binnenkort op Netflix verwachten.
De cast van ‘Euphoria’ is uitgebreid met een heel bekend gezicht. Deadline maakt bekend dat de Spaanse zangeres ROSALÍA in het derde seizoen te zien zal zijn.
De cast krijgt er in het nieuwe seizoen een aantal nieuwe gezichten bij. ROSALÍA is dus niet de enige die een rol te pakken heeft in de populaire serie. Ook Marshawn Lynch en Kadeem Hardison zijn in de serie te zien. Zij worden daarmee collega’s van Zendaya, Sydney Sweeney en Jacob Elordi, die allemaal terugkeren voor het vervolg. Hetzelfde geldt voor Hunter Schafer, Eric Dane, Alexa Demie en Maude Apatow.
Het derde seizoen van ‘Euphoria’ bestaat uit acht afleveringen en bevat een tijdsprong die de personages van de middelbare school haalt. De opnames zijn afgelopen week van start gegaan. De première staat gepland voor het jaar 2026, zo’n vier jaar na het verschijnen van het tweede seizoen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 16/02 The Weeknd
- 17/02 Ed Sheeran
- 17/02 Kessy Kangala
- 18/02 Simon Wauman
- 19/02 Millie Bobby Brown