Zien: De trailer van de nieuwe 'Scream'-film is uit!

Lore Ketels-12 oktober 2021 om 14:04

Paramount Pictures heeft net de trailer online gegooid van de vijfde 'Scream' film. Twintig jaar nadat het rustige stadje Woodsboro werd opgeschrikt door een aantal gewelddadige moorden, keert de Ghostface-killer terug, dit keer met een groepje tieners als doelwit. Al deze tieners hebben iets gemeenschappelijk waardoor zij moeten vrezen voor hun leven.

In de trailer van de vijfde 'Scream'-film zien we heel wat oude bekenden terugkomen, zo zien we ondermeer Courteney Cox, Neve Campbell en David Arquette terugkeren naar hun rol uit de allereerste 'Scream' die 25 jaar geleden uitkwam. Zij gaan mee op zoek naar het gezicht achter het masker.

Dat iedereen het er niet levend vanaf brengt is wel duidelijk. Wie het niet overleefd kan je vanaf 14 januari 2022 ontdekken in de bioscoop.

Nieuwe beelden van 'Toy Story 5' gedeeld

Karen Luiken-12 november 2025 om 07:16

Pixar heeft een gloednieuwe teaser gedeeld van de aankomende vijfde ‘Toy Story’-film. Het pareltje, waarin we te maken krijgen met een nieuw personage, komt in juni 2026 uit in de bioscoop.

In de teaser maak je kennis met een nieuw personage genaamd Lilypad, een tablet in de vorm van een kikker, die het Buzz, Woody, Jessie en de rest van de groep moeilijk maakt wanneer ze het moeten opnemen tegen een nieuwe bedreiging.

De stem van Lilypad wordt ingesproken door Greta Lee. Andere (terugkerende) stemmen zijn die van Tom Hanks als Woody, Tim Allen als Buzz en Joan Cusack als Jessie. Verder werd onlangs ook al aangekondigd dat Conan O’Brien zich bij het team aanhaakt als steminspreker van Smarty Pants.

Sabrina Carpenter pakt hoofdrol in film à la 'Alice in Wonderland'

Karen Luiken-12 november 2025 om 06:06

Sabrina Carpenter ruilt haar microfoon weer (tijdelijk) in voor de camera’s. De zangeres heeft een hoofdrol te pakken in een nog titelloze musicalfilm die geïnspireerd is op ‘Alice in Wonderland’.

Het is niet de eerste keer dat Sabrina gaat acteren. Eerder had ze namelijk ook al rollen in ‘Tall Girl’, ‘Girl Meets World’, ‘Clouds’ en ‘The Short History of the Long Road’. Maar het is volgens Entertainment Weekly wél de eerste keer dat ze in zo’n grote film gaat spelen.

Details over het plot van het project zijn er nog niet. Wel is al bekend dat Lorene Scafaria het script schrijft en de film regisseert.

Ontdek meer