Dat Spaanse series een succes zijn, heeft de geschiedenis bewezen met shows als ‘La Casa de Papel’, ‘Berlin’ en ‘Vis a Vis’. Binnenkort wordt er een nieuwe titel aan dat rijtje toegevoegd als ‘Mano de hierro’ in première gaat, een spannende serie met Jaimie Lorente (aka Denver uit ‘La Casa de Papel’) in een van de hoofdrollen.
Must-see: deze Spaanse Netflix-serie met acteur uit 'La Casa de Papel'
‘Mano de hierro’, die ook wel ‘Iron Reign’ wordt genoemd, gaat over Joaquín Manchado, die vanuit de haven van Barcelona zijn drugsimperium met harde hand leidt. Alles lijkt op rolletjes te lopen, totdat het na een nieuwe lading compleet misgaat met zowel zijn business als zijn familie.
Naast Jaimie Lorente zijn ook Eduard Fernández en Chino Darín in de serie te zien, die vanaf 15 maart op Netflix te zien zal zijn. De trailer bekijk je hieronder.
Je raadt nooit wat het lichtzwaard van Darth Fader heeft opgebracht
Het lichtzwaard van Darth Fader uit ‘Star Wars’ is voor een enorm bedrag verkocht via een veiling. Deadline meldt dat het rekwisiet maar liefst 3,6 miljoen dollar heeft opgebracht. Omgerekend is dat zo’n 3,2 miljoen euro.
Het gaat om het iconische rode lichtzwaard dat door Darth Fader werd gebruikt in duels in ‘The Empire Strikes Back’ en ‘The Return of the Jedi’. Iemand had er een bedrag voor 3,6 miljoen dollar voor over. En dat is meer dan wat er ooit aan een item is uitgegeven op een veiling zoals deze.
Andere items van de veiling gingen ook voor hoge bedragen over de toonbank. Zo werd er bijna een half miljoen dollar geboden voor een riem uit ‘Indiana Jones’, en leverde een Ressukan-fluit met Screen-Matched Box uit ‘Star Trek: The Next Generation’ dik 4 ton op.
Non-stop ‘Twilight’-films kijken via YouTube, zo veel en vaak je maar wilt. Het kan vanaf vandaag een dikke week lang, want het gratis online videoplatform houdt een grote ‘Twilight’-marathon.
De marathon wordt gehouden om een groot jubileum van ‘Twilight’ te vieren. Het is namelijk twintig jaar geleden dat het eerste boek uit de reeks van Stephenie Meyer, waar de films op gebaseerd zijn, verscheen.
De livestream is een samenwerking tussen YouTube en Lionsgate en begint vanavond om 21.00 uur Belgische tijd. De stream blijft constant lopen en volgt film na film. Het zijn er in het totaal vijf, maar die vijf films zullen tot en met volgende week dus meerdere keren vertoond worden.
De marathon loopt op maandagochtend 15 september (Belgische tijd) af.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 07/09 Gracie Abrams
- 08/09 Cameron Dallas
- 08/09 An Lemmens
- 08/09 Gaten Matarazzo
- 08/09 Pink