Tweede seizoen 'Nonkels' in première bij Kinepolis Antwerpen

Karen Luiken-01 maart 2024 om 10:06

We wisten al dat het ging gebeuren, maar nu komt de releasedatum ook eindelijk dichterbij. Op donderdag 28 maart gaat het tweede seizoen van ‘Nonkels’ in première. And gues what? Jij kan daarbij zijn!

In het tweede seizoen van ‘Nonkels’ rommelt het in de drie huishoudens van de West-Vlaamse broers Persyn. Innocent wordt verliefd, Willy krijgt genadeloze concurrentie op de kunstgrasmarkt en Luc probeert onder de plak van Carine vandaan te kruipen.

De hoofdrollen worden zoals vertrouwd gespeeld door Jelle De Beule, Rik Verheye en Wim Willaert. Andere rollen zijn weggelegd voor Isabelle Van Hecke, Emilie De Roo, Blaise Afonso, Silke Thorrez, Manu Van Acker, Assa Sylla en Wim Opbrouck.

De eerste drie afleveringen van het nieuwe seizoen worden eind deze maand op groot scherm vertoond in Kinepolis Antwerpen. Diehard fans die daarbij willen zijn, kunnen een kaartje kopen. Gie goat er toch ok bie zi?

Vanaf deze datum komt 'Sneeuwwitje' op Disney+

Simon Smetryns-04 juni 2025 om 14:58

Vanaf 11 juni verschijnt de live-action versie van 'Sneeuwwitje' exclusief op Disney+. De remake van 'Sneeuwwitje en de Zeven Dwergen' neemt je mee op een magisch avontuur vol nostalgie, muziek en verbluffende visuele effecten.

De hoofdrol is voor Rachel Zegler, die als Sneeuwwitje niet alleen het bekende verhaal tot leven wekt, maar ook nieuwe muziek brengt. Onder andere het gloednieuwe nummer 'Waiting On A Wish' maakt deel uit van de soundtrack, gecomponeerd door het befaamde duo achter 'La La Land' en 'The Greatest Showman'. Uiteraard komen ook klassiekers als 'Heigh-Ho' en 'Whistle While You Work' voorbij.

Wie zin heeft in een throwback kan trouwens ook de originele animatiefilm uit 1937 opnieuw bekijken – ook die staat nu op Disney+.

Deze Vlaamse acteurs zijn te horen in animatiefilm 'Elio'

Karen Luiken-04 juni 2025 om 05:57

Over twee weken is het zover: de nieuwe animatiefilm 'Elio' verschijnt in de bioscoop. Dat gebeurt zowel in Engelstalige als in Vlaamse versie, en het is nu eindelijk bekend welke (stem)acteurs we in de Vlaamse variant te horen krijgen.

Het verhaal gaat over de 11-jarige Elio, wiens wens het is om ontvoerd te worden door aliens. Wanneer hij per ongeluk wordt opgestraald naar het Communiversum, een interplanetaire organisatie met vertegenwoordigers van sterrenstelsels van alle uithoeken, wordt Elio ten onrechte aangewezen als ambassadeur van de aarde voor de rest van het universum, en hij is totaal niet voorbereid op dat soort druk. Hij moet nieuwe banden smeden met excentrieke buitenaardse wezens, een reeks enorme beproevingen overleven en op de één of andere manier ontdekken wie hij bestemd is om te zijn.

De film komt zowel in Engelse als in Vlaamse versie uit op het witte doek. Van de Engelstalige versie was al bekend wie daarin te horen zijn (klik hier voor meer informatie), maar nu weten we ook welke Vlaamse castleden hun stem uitlenen voor de film. Het gaat om Viktor Kryeziu (als Elio), Line Ellegiers (als tante Olga), Tiebe Hermans (als Glordon), Elisabeth Lucie Baeten (als Ooooo), Jenne Decleir (als Heer Grigon), Louis Thyssen (als ambassadeur Helix), Maja Van Honsté (als ambassadrice Questa), Arno Van Impe (als ambassadeur Tegmen), Liesbeth De Wolf (als ambassadrice Turais) en Lotte Villays (als ambassadrice Mira).

‘Elio’ is vanaf 18 juni te zien op het witte doek.

Ontdek meer