'Harry Potter'-serie verschijnt waarschijnlijk in 2026

Karen Luiken-24 februari 2024 om 08:27

Harry Potter keert terug. David Zaslav, CEO van Warner Bros. Discovery, heeft vrijdag bekendgemaakt dat de langverwachte serie over de tovenaar naar verwachting in 2026 op HBO Max verschijnt.

Een paar weken geleden was David Zaslav in Londen voor een ontmoeting met J.K. Rowling, de auteur van de wereldberoemde ‘Harry Potter’-reeks. “We brachten tijd door met J.K. en haar team”, zegt de CEO. “Beide partijen zijn blij dat we deze franchise een nieuw leven in kunnen blazen. Onze gesprekken waren geweldig en we konden niet enthousiaster zijn over wat ons te wachten staan.”

De reboot wordt een serie die net als de films gebaseerd is op de ‘Harry Potter’-boeken. Van elk boek wordt een compleet seizoen gemaakt. Het is de bedoeling dat de serie tien jaar lang gaat lopen. De reeks krijgt een compleet nieuwe cast, maar over de betrokken acteurs is nog niks bekendgemaakt.

'Dakota Johnson en Chris Martin uit elkaar'

Karen Luiken-05 juni 2025 om 15:53

Het is in de afgelopen tijd vaker gezegd, maar nu zouden Dakota Johnson en Chris Martin dan toch écht uit elkaar zijn. People meldt dat de actrice en zanger definitief een punt achter hun relatie hebben gezet.

Dakota en Chris kregen in 2017 voor het eerst een relatie en hadden vervolgens acht jaar lang een knipperlichtrelatie. In maart 2024 vertelde een bron aan People dat de twee al jaren verloofd waren. Geruchten van die verloving werden in 2020 voor het eerst aangewakkerd. Maar het stel voelde nooit de haast om te trouwen.

En de kans dat er nu nog een huwelijk gaat komen, is klein. Een insider zegt namelijk dat de breuk ‘dit keer echt definitief’ voelt. Dakota en Chris hebben zelf nog niet gereageerd.

Nieuwe 'Wicked'-film krijgt een trailer

Karen Luiken-05 juni 2025 om 05:21

Na het succes van ‘Wicked’ komt dit jaar het vervolg naar het witte doek. Universal Pictures heeft de trailer van die film, ‘Wicked: For Good’ genaamd, nu gedeeld.

In de nieuwe film gaat het verhaal van Elphaba en Glinda verder waar het gebleven was na de eerste film. Elphaba worstelt met haar nieuwe identiteit als Wicked Witch, terwijl Glinda wordt geprezen als Glinda the Good. Hun vriendschap wordt op de proef gesteld terwijl ze zich een weg banen door het politieke klimaat van Oz en de gevolgen van hun daden.

De hoofdrollen in ‘Wicked: For Good’ worden net als in zijn voorganger gespeeld door Cynthia Erivo, Ariana Grande en Jeff Goldblum. Zij kruipen opnieuw in de huid van de personages Elphaba, Glinda en de tovenaar van Oz. Andere terugkerende sterren zijn Michelle Yeoh als Madame Morible en Jonathan Bailey als Fiyero.

‘Wicked: For Good’ gaat in november in première.

Ontdek meer