Fans van ‘Game of Thrones’ kunnen hun hart ophalen. Eind volgend
jaar verschijnt de spin-off ‘A Knight of the Seven Kingdoms: The Hedge Knight’
op HBO Max.
Nieuwe spin-off 'Game of Thrones' verschijnt eind volgend jaar
De nieuwe spin-off speelt zich af in Westeros, ver voor de gebeurtenissen in ‘Game of Thrones’. Het verhaal draait om de ridder Ser Duncan the Tall en zijn schildknaap Egg. “Een eeuw vóór de gebeurtenissen van ‘Game of Thrones’ dwaalden twee onwaarschijnlijke helden door Westeros. Een jonge naïeve maar moedige ridder, Ser Duncan the Tall, en zijn kleine schildknaap, Egg”, zo klinkt de omschrijving. “Het speelt zich af in een tijdperk waarin de Targaryen-linie nog steeds de ijzeren troon in handen heeft en de herinnering aan de laatste draak nog niet uit de levende herinnering is verdwenen. Grote lotsbestemmingen, krachtige vijanden en gevaarlijke heldendaden wachten allemaal op deze onwaarschijnlijke en onvergelijkbare vrienden.”
‘The Hedge Knight’ is niet de eerste spin-off van ‘Game of Thrones’. In 2022 verscheen het eerste seizoen van ‘House of the Dragon’, waarvan het verhaal gefocust is op de familie Targaryen. Komende zomer wordt het tweede seizoen van die serie gereleased. De gebeurtenissen uit deze reeks spelen zich nog vóór de verhaallijn uit ‘The Hedge Knight’ af.
Verveel je je? Heb je tijd over in je vakantie? Of ben je gewoon op zoek naar iets nieuws om naar te kijken? We've got you covered. Of eigenlijk: Streamz has got you covered. De streamingsdienst heeft de gloednieuwe Vlaamse reeks 'Oh, Otto' online geslingerd.
‘Oh, Otto’ gaat over de 26-jarige Otto die het leven prima voor elkaar lijkt te hebben. Of dat denkt hij toch. Want wanneer zijn eerste lief Boris hem dumpt en zijn beste vriendin Lente hun geliefde Brussel verlaat, blijft hij achter vol twijfels en vragen. Hij besluit zijn hart te vullen met vluchtige liefde en gaat op zoek naar zijn plaats binnen de bruisende, Brusselse queer scene. Met zijn online alter ego in zijn broekzak duikt hij in een wereld vol nachtelijke escapades, gaybars en zelfontdekking.
De cast bestaat uit onder anderen Jonathan Michiels (‘Hawa & Adam’), Jennifer Heylen (‘Northern Lights’), Gijs De Corte (‘Assisen’), Flor Van Severen (‘Single Bells’) en Emilie De Roo (‘Nonkels’). Maar er zullen ook nog enkele andere bekende gezichten opduiken in de reeks, waaronder Thomas Mustin als gastacteur.
Ziek of niet ziek, Suzan & Freek zijn er dit jaar gewoon bij voor het nieuwe seizoen van ‘The Voice of Holland’. In een bericht op social media laat het duo weten dat ze dit najaar zoals gepland plaats zullen nemen in de befaamde rode stoelen van het programma.
Vanwege het schokkende bericht over Freek, die ongeneeslijke en uitgezaaide longkanker blijkt te hebben, was het even de vraag of hij en Suzan nog wel mee zouden doen als coach aan ‘The Voice of Holland’. Maar nu blijkt dus van wel.
“Onder het motto ‘doen waar je blij van wordt’ is dit iets waar we al maanden naar uitkijken”, zo klinkt het. “De chemie met de rest van de club voelt zo enorm goed en echt, en we hebben er zó veel zin in. Van de programmamakers en de zender hebben we de afgelopen tijd volledig de ruimte gekregen om hierin voor ons de juiste afweging te maken, waarvoor dank. We willen dit geweldige avontuur absoluut niet missen en kijken nu al enorm uit naar de talenten die we bij de opnames van dit najaar mogen gaan verwelkomen!”
Behalve Suzan & Freek zijn ook Ilse de Lange, Willie Wartaal en Dinand Woesthoff als coach bij ‘The Voice of Holland’ betrokken.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 05/07 Robbie van de Graaf
- 05/07 Gloria Monserez
- 06/07 Bram en Daan De Bruyn
- 08/07 Jaden Smith
- 10/07 Perrie Edwards