Er is een nieuwe trailer verschenen van ‘Kingdom of the Planet of the Apes’. Het volgende deel in de wereldwijde franchise is vanaf 8 mei te zien in de bioscoop.
'Kingdom of the Planet of the Apes' heeft nieuwe trailer
De film speelt zich af in de toekomst, enkele generaties na het bewind van Caesar. In deze tijd zijn de apen de dominante soort die in harmonie samenleeft en zijn het de mensen die een leven in de schaduw leiden. Terwijl een nieuwe, tyrannieke apenleider zijn imperium opbouwt, maakt een jonge aap een aangrijpende reis die ervoor zorgt dat hij alles wat hij heeft geleerd over het verleden in twijfel trekt. De keuzes die hij maakt zal de toekomst voor zowel apen als mensen bepalen.
De hoofdrollen worden gespeeld door Owen Teague, Freya Allan, Kevin Durand, Peter macon en William H. Macy.
Pommelien Thijs en Roxy Dekker op Werchter Boutique 2026
Werchter Boutique pakt uit met twee nieuwe namen, en niet de minste. Pommelien Thijs en Roxy Dekker vervoegen op zaterdag 27 juni de line-up naast headliners Katy Perry en Pitbull. Een dagfestival met alleen maar popgiganten? Yes please.
Pommelien hoeft ondertussen geen introductie meer. Na ‘Per Ongeluk’, 12 MIA’s en een festivalzomer waarin ze zowat elke wei in België plat speelde, dropte ze dit najaar haar nieuwe album ‘Gedoe’. Ook Roxy Dekker is helemaal klaar om Werchter te claimen. D . Wie Roxy live al zag, weet: dit wordt dansen.
Tickets voor Werchter Boutique 2026 zijn nu te koop via ticketmaster.be. Een gewoon ticket kost 131 euro, de Golden Circle 184 euro. Omdat de overheid de btw op festivaltickets binnenkort mogelijk verdubbelt, kan de prijs later nog wijzigen. Wie safe wil spelen, koopt beter snel.
Emily in Paris trekt naar Italië: Netflix dropt trailer voor seizoen 5
Emily is back, maar deze keer niet in Paris. Netflix heeft zonet de trailer gedropt voor het vijfde seizoen van 'Emily in Paris', en onze favoriete marketing queen blijkt nu gewoon door de straten van Rome te flaneren. Verwacht: pasteloutfits, chaos, romantiek én genoeg drama om je kotavond te vullen. Vanaf 18 december staat het seizoen volledig op Netflix.
Emily in… Roma?
In het nieuwe seizoen runt Emily Agence Grateau in Rome, waar ze zich laat meeslepen door la dolce vita en nieuwe (héle interessante) gezichten leert kennen. Maar het blijft Emily, dus uiteraard loopt er ook van alles mis. Een werkidee dat totaal ontspoort, een carrière die begint te wankelen en een liefdesleven dat weer in de blender lijkt te zitten.
Terwijl ze steun zoekt in haar vertrouwde Franse bubbel, duikt een groot geheim op dat één van haar belangrijkste relaties kan breken. Emily wordt gedwongen om het conflict recht in de ogen te kijken, maar ontdekt daardoor wel nieuwe vriendschappen, inzichten en misschien zelfs een nieuwe droom.
18 december. Netflix. Jij weet wat doen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 03/12 Angèle
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept