Casting opnames nieuw televisieprogramma in Gent

Simon Smetryns-14 februari 2024 om 08:37- Foto:

Gabriel Beaudry via Unsplash

Student in Gent? En nog op zoek naar een kot voor het tweede semester? Ben je niet cameraschuw?

Voor een nieuwe tv-reeks gaat productiehuis Borgerhoff & Lamberigts TV op zoek naar een enthousiaste student in Gent, die samen met zes leuke kotgenoten en een bekende kotbaas een semester wil samen leven! De camera’s volgen de wilde en minder wilde verhalen van ons kot. Een echt front row perspectief op het hedendaagse studentenleven, dus!

De zes kotgenoten zijn een toffe groep vol humor, plezier en levenslust, die niets liever doen dan een goed feestje geven. De kotbaas is de vertrouwenspersoon voor hen en tovert de plek om tot een warm nest, mét de nodige huisregels.‍

Zin om deze leuke groep te vervolledigen en deel te nemen aan een zot avontuur? Aarzel dan niet om je in te schrijven.

(de foto van het kot in deze oproep werd louter gebruikt ter illustratie en komt niet overeen met het werkelijke kot)

Dit is de eerste afvaller van 'Big Brother'

Karen Luiken-11 januari 2025 om 08:55

Voor één van de ‘Big Brother’-bewoners is het avontuur na slechts een week al voorbij. Fleur kreeg de minste stemmen en is daarom naar huis gestuurd. In een video geeft ze haar reactie.

“Ik baal echt heel erg”, zegt ze. “Maar ergens voel je het wel een beetje aankomen. Dus ik ben ook wel weer blij, want er valt nu wel een stukje spanning en stress van me af. Maar ik vind het echt, echt niet leuk.”

Fleur heeft niet het idee gehad dat ze zich volledig heeft kunnen laten zien. “De eerste paar dagen wel”, zegt ze. “Tot ik de nominatietarget kreeg. Toen merkte ik dat de onzekerheid een beetje toesloeg. Toen was ik niet meer mezelf en kreeg ik ook last van hyperventilatie.”

Bianne Howey over seizoen 3 van 'Ginny & Georgia': "Pittig"

Chelsy Vanlerberghe-10 januari 2025 om 14:07

Brianne Howey, die Georgia speelt in de populaire Netflix-show 'Ginny & Georgia', is laaiend enthousiast over seizoen 3. In een interview met People licht ze al een tipje van de sluier: fans zullen opnieuw verrast zullen worden.

“De schrijvers blijven me verbazen”, zegt ze. “In dit seizoen zie je heel nieuwe kanten van de personages. Georgia moet dieper graven dan ooit: ze haalt alles uit de kast.”

Ook de relatie tussen Georgia en Ginny (Antonia Gentry) wordt weer op de proef gesteld. “Je ontdekt nieuwe overeenkomsten tussen hen, maar ook enorme verschillen", verklapt Howey.

Seizoen 2 eindigde explosief: Georgia werd gearresteerd. Haar man Paul en kinderen Ginny en Austin keken geschokt toe. Volgens bedenker Sarah Lampert was dit moment al sinds seizoen 1 ingepland. “Alles stond klaar om hier naartoe te werken,” zegt ze.

"De domino’s staan klaar om om te vallen", belooft Lampert. Verwacht dus spanning en verrassingen. Heb je seizoen 1 en 2 nog niet gezien? Ze staan nu op Netflix!

Ontdek meer