Parijzenaars zijn 'imbeciele fans' van Emily in Paris spuugzat

Nico De Greef-06 februari 2024 om 16:04

Het zit de makers van de Netflix-hitserie Emily in Paris niet mee. Eerst liep de productie flinke vertraging op door de stakingen in Hollywood en nu krijgen ze ook nog eens te maken met heel wat woedende Parijzenaars. Oorzaak? De invasie van 'imbeciele fans' die Parijs overspoelt.

Terwijl de opnames van het vierde seizoen volop aan de gaan zijn, uiten steeds meer inwoners van de Franse hoofdstad hun ontevredenheid over de overlast die de hitserie veroorzaakt. Zo hekelen de Parijzenaars niet alleen de clichés over de Franse bevolking die in de serie aan bod komen, maar vinden ze de opnames ook gewoon vreselijk irritant, en worden ze dagelijks overspoeld door honderden fans die met hun selfiesticks foto's proberen te maken op locatie's waar de serie is opgenomen.

Op sociale media worden de bezoekjes van de fans door inwoners dan ook omschreven als de 'Invasion des Imbéciles', oftewel de invasie van de imbecielen. Woedende inwoners zijn het zelfs zo beu dat ze verschillende filmlocaties nu met graffiti hebben beklad.

Op het rolluik van een pand tegenover het restaurant (van Chef Gabriel) dat regelmatig te zien is in de serie, valt er zo sinds kort te lezen ’Emily maakt het allemaal kapot’. Terwijl er op verschillende muren en een fontein ’Emily is niet welkom’ staat geschreven.

De actie heeft intussen zelfs een officiële hashtag op Instagram, #EmilyNotWelcome, waar mensen hun eigen graffiti werkjes op kunnen delen. Maar of de actie ook fans doet afschrikken? Op het eerste zicht niet echt. Integendeel, fans staan nu massaal aan te schuiven om met de graffiti op de foto te gaan.

EOTB-ster Channah verwelkomt vierde kindje

Karen Luiken-11 november 2025 om 11:55

Channah Koerten is bevallen van haar vierde kindje. De realityster, vooral bekend van ‘Ex On The Beach’ en ‘Temptation Island’, maakt het nieuws via Instagram bekend.

‘Our baby has arrived’, schrijft Channah bij een foto van haar kersverse kindje, dat ze kreeg met haar partner Nordin Besling. Het is het tweede kindje voor het koppel samen; vorig jaar werden ze ouders van dochtertje Yume. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.

Het is nog niet bekend of de vierde spruit een jongetje of meisje is. Ook de naam is nog niet gedeeld.

Netflix-abonnement wordt duurder voor Belgische gebruikers

Karen Luiken-11 november 2025 om 11:48- Foto:

Mollie Sivaram on Unsplash

Gebruikers van Netflix gaan binnenkort meer betalen voor hun abonnement. De streamingsdienst heeft aangekondigd dat de maandelijkse kosten met één tot twee euro zullen stijgen, afhankelijk van welk lidmaatschap je hebt.

Netflix heeft drie verschillende abonnementen, waarvan de goedkoopste het basis abonnement is. Daarmee kun je op één scherm tegelijkertijd naar films en series kijken en je betaalde er eerst 9,99 euro voor. Nu gaat dat bedrag met één euro omhoog, dus 10,99 euro.

De andere twee abonnementsvormen, standard (twee schermen tegelijkertijd kijken) en premium (vier schermen tegelijkertijd kijken), gaan qua kosten allebei twee euro omhoog. Voor standard ga je 16,99 euro betalen en voor premium zelfs 21,99 euro.

Maak jij als ‘extra lid’ via iemand anders gebruik van Netflix? Ook dan zullen de prijzen stijgen. In plaats van 3,99 euro ga je nu 4,99 euro betalen per extra lid. Deze optie is alleen beschikbaar voor mensen met een standard- of premium-abonnement.

Het is al de tweede keer in een korte tijd dat Netflix de prijzen verhoogt. Vorig jaar in mei gebeurde dat namelijk ook al.

Ontdek meer