'The Mandalorian'-acteur Carl Weathers op 76-jarige leeftijd overleden

Nico De Greef-02 februari 2024 om 21:13

De Amerikaanse acteur Carl Weathers is gisteren op 76-jarige leeftijd overleden, heeft zijn familie bekendgemaakt. Weathers was onder meer bekend voor zijn rol als Apollo Creed in de eerste vier 'Rocky'-films en speelde recentelijk nog het personage Greef Karga in de Disney+ serie 'The Mandalorian'. Voor die laatste rol werd hij in 2021 genomineerd voor een Emmy Award.

Na een veelgeprezen carrière van 50 jaar is Weathers is gisteren "vreedzaam overleden in zijn slaap", stelt zijn familie in een verklaring. "Carl was een buitengewoon mens en leefde een buitengewoon leven. Met zijn bijdragen aan film, televisie, de kunsten en sport heeft hij een onuitwisbare afdruk achtergelaten en wordt hij wereldwijd door meerdere generaties herkend", aldus zijn familie.

Weathers begon zijn carrière in 1970 als Americanfootballspeler voordat hij zich in 1974 volledig stortte op acteren. In totaal speelde hij in meer dan 75 films en tv-series en leende hij daarnaast zijn stem aan verschillende voice-over rollen.

Eén van de laatste rollen die de acteur vertolkte, was die van het personage Greef Karga in de Star Wars-serie 'The Mandalorian' op Disney+, waarin hij in negen afleveringen te zien was. Het is vooralsnog onbekend wat er met zijn personage zal gebeuren in toekomstige Star Wars-projecten.

Vanessa Hudgens bevallen van tweede kindje

Karen Luiken-30 november 2025 om 18:34

She did it. Vanessa Hudgens is bevallen van haar tweede kindje. Dat laat de actrice weten via Instagram.

"Ik heb het gedaan", aldus Vanessa in haar bericht. "Weer een kindje gekregen! Een bevallig is een wilde rit. Dikke shout out naar alle mama's. Het is geweldig wat je lichaam allemaal kan."

Over het geslacht en de naam van haar tweede kindje deelt Vanessa nog niks. Het is het tweede kindje van haar en haar partner Cole Tucker, met wie ze sinds 2020 samen is. Vorig jaar verwelkomden ze hun eerste kindje.

'Cassie krijgt OnlyFans-account in derde seizoen Euphoria'

Karen Luiken-29 november 2025 om 11:32

Cassie Howard, het personage van Sydney Sweeney in ‘Euphoria’, gaat in het derde seizoen mogelijk een steamy verhaallijn tegemoet. Het gerucht gaat dat Cassie een OnlyFans-account zal beheren in het langverwachte vervolg.

Het gerucht heeft de wereld bereikt door een besloten preview van de teasertrailer, die nog niet beschikbaar is voor de buitenwereld. Daarin zou de kijker Cassie zien in een pikante outfit terwijl ze content schiet voor – waarschijnlijk – OnlyFans.

Actrice Sydney heeft nog niet gereageerd op de geruchten. Wel zei ze eerder al dat haar personage in vorige seizoenen al crazy was, maar dat ze in het derde seizoen ‘erger dan ooit’ zal zijn.

Over een paar maanden komen we erachter of de roddels op waarheid berust zijn. Het derde seizoen van ‘Euphoria’ verschijnt namelijk in het voorjaar van 2026 op HBO Max.

Ontdek meer