De Amerikaanse acteur Carl Weathers is gisteren op 76-jarige leeftijd overleden, heeft zijn familie bekendgemaakt. Weathers was onder meer bekend voor zijn rol als Apollo Creed in de eerste vier 'Rocky'-films en speelde recentelijk nog het personage Greef Karga in de Disney+ serie 'The Mandalorian'. Voor die laatste rol werd hij in 2021 genomineerd voor een Emmy Award.
'The Mandalorian'-acteur Carl Weathers op 76-jarige leeftijd overleden
Na een veelgeprezen carrière van 50 jaar is Weathers is gisteren "vreedzaam overleden in zijn slaap", stelt zijn familie in een verklaring. "Carl was een buitengewoon mens en leefde een buitengewoon leven. Met zijn bijdragen aan film, televisie, de kunsten en sport heeft hij een onuitwisbare afdruk achtergelaten en wordt hij wereldwijd door meerdere generaties herkend", aldus zijn familie.
Weathers begon zijn carrière in 1970 als Americanfootballspeler voordat hij zich in 1974 volledig stortte op acteren. In totaal speelde hij in meer dan 75 films en tv-series en leende hij daarnaast zijn stem aan verschillende voice-over rollen.
Eén van de laatste rollen die de acteur vertolkte, was die van het personage Greef Karga in de Star Wars-serie 'The Mandalorian' op Disney+, waarin hij in negen afleveringen te zien was. Het is vooralsnog onbekend wat er met zijn personage zal gebeuren in toekomstige Star Wars-projecten.
Taylor Swift heeft een belangrijke mijlpaal in haar leven bereikt. De zangeres is na een hele lange periode eindelijk eigenaar van haar eigen muziek.
Het nieuws wordt bekendgemaakt via een uitgebreide brief op de website van Taylor. “Alle muziek die ik ooit heb gemaakt, is nu van mij”, aldus de zangeres. “Zeggen dat dit mijn grootste droom is die uitkomt, is nog een understatement.”
In 2019 verloor Taylor de rechten van haar eerste zes albums nadat Scooter Braun de muziek in handen kreeg door platenlabel Big Machine Records op te kopen. Taylor stond daar destijds onder contract. De twee kregen ruzie en Taylor beschuldigde hem zelfs van medeplichtigheid aan ‘onophoudelijke, manipulatieve pesterijen’. Ook Kanye West, die ook bij Brauns label zat, zou daar schuldig aan zijn.
Het leek volgens Taylor ‘lange tijd ondenkbaar’ dat ze de rechten op haar eigen muziek terug zou krijgen, maar dat moment is nu dan eindelijk toch aangebroken. “Ik had niet gedacht dat het ooit nog zou gebeuren”, vervolgt ze in haar brief.
Shawn Mendes komt deze kant op. De zanger kondigt op Instagram aan dat hij weer op tournee gaat en dat hij vanaf augustus een paar optredens in verschillende Europese steden zal geven.
Het nieuws komt bijna drie jaar nadat Shawn in 2022 zijn wereldtournee moest cancelen zodat hij zich op zijn mentale gezondheid kon focussen. Het ging een tijdje niet zo lekker met hem, maar inmiddels is Shawn weer hersteld en is hij klaar voor zijn comeback. “Daar gaan we dan, weer op reis”, schrijft hij op social media.
In augustus bezoekt Shawn onder andere de landen Polen, Hongarije, Duitsland, Spanje, Portugal en het Verenigd Koninkrijk. Belgische fans die een concert willen bezoeken, kunnen het beste naar Amsterdam afreizen. Daar staat Shawn – die België met zijn tour helaas overslaat – op 20 augustus.
Kaartjes voor de shows gaan op 6 juni in de verkoop.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 01/06 Elias Verwilt
- 01/06 Tom Holland
- 05/06 Troye Sivan
- 07/06 Mathias Coppens
- 07/06 Iggy Azalea