Dit is de eerste afvaller van 'Big Brother'

Karen Luiken-21 januari 2024 om 08:30

De eerste week van 'Big Brother' zit erop. Met de eerste opdrachten, eerste verrassingen, eerste nominaties, eerste liveshow én eerste afvaller. Van de dertien bewoners die gisterenavond nog in het huis zaten, zijn er nu nog twaalf over.

Drie bewoners werden deze week genomineerd en kwamen daardoor in de gevarenzone terecht. De eerste twee waren Tom en Sonja, die al vrij vroeg in de week tijdens een spel de nominatiepin te pakken kregen. De derde was Ashley, die genomineerd werd door Danny. Hij won tijdens een opdracht met zijn duopartner Tyron de 'Power of Nomination' en kreeg daarbij de moeilijke taak om iemand te nomineren. Na gesprekken met zijn medebewoners besloot hij voor Ashley te gaan 'omdat hij haar een sterke speler vond'.

De drie genomineerden zaten gisteren vol spanning op de bank tijdens de eerste liveshow. Tom kreeg de meeste stemmen van het publiek en was daardoor als eerste veilig. Daarna ging het nog tussen Sonja en Ashley, waarbij Ashley de minste stemmen kreeg. Zij is dus naar huis gestuurd.

Noteer deze data voor het einde van ‘Stranger Things’

Simon Smetryns-01 december 2025 om 11:11

De eerste vier afleveringen van seizoen 5 van ‘Stranger Things’ staan sinds 26 november op Netflix. Het slothoofdstuk is dus officieel begonnen. Wil je het vervolg meteen kunnen bingen, dan zijn er twee data die je sowieso in je agenda moet zetten.

  • Volume 2 (afleveringen 5 t.e.m. 7) dropt wereldwijd op 25 december, wat bij ons neerkomt op Tweede Kerstdag, 26 december 2025, in de vroege uurtjes.
  • De allerlaatste, extra lange finale-aflevering verschijnt op 31 december in de VS en is bij ons op Nieuwjaarsdag, 1 januari 2026, te zien.

De afleveringen komen bij ons ’s nachts online (ongeveer rond 2u), dus je kan kiezen: nachtuil-modus aan, of brak in bed kijken op 1 januari.

Hoe dan ook: Kerst, Nieuwjaar én Hawkins in één pakket: je eindejaarsplanning is basically geregeld.

Dit moet je weten over De Warmste Week 2025

Simon Smetryns-01 december 2025 om 10:56

De Warmste Week verhuist dit jaar naar het Cosmogolempark in Genk, waar Eva De Roo, Manu Van Acker, Dries Lenaerts en Kawtar Ehlalouch vanaf donderdag 18 december zeven dagen lang non-stop radio en tv maken. Vanuit Het Warmste Huis draaien ze aangevraagde platen voor iedereen die onzichtbaar ziek is en voor iedereen die mee vlamt met acties. Elke avond zijn er De Warmste Optredens op het dak, met onder andere Dikke, Milk Inc., Zwangere Guy, Bazart en Pommelien Thijs.

Niels Destadsbader bundelt alle hoogtepunten elke avond in ‘De Warmste Dag’ op VRT 1 en VRT MAX, zodat je niks hoeft te missen. Op de site zelf wordt extra ingezet op toegankelijkheid, met een prikkelarme ruimte, VGT-tolken en technologische ondersteuning voor wie dat nodig heeft. Zelf meedoen? Je kan acties opzetten, Vlammetjes kopen en je favoriete plaat aanvragen via dewarmsteweek.be.

En voor wie nu al in kerstmodus zit: op VRT MAX kan je Het Warmste Haardvuur laten knetteren op de achtergrond – ideaal om te studeren alsof je niet gewoon uitkijkt naar Genk.

Ontdek meer