Channah Koerten en haar vriend Nordin Blessing hebben het geslacht van hun ongeboren kindje bekendgemaakt. In een video op YouTube laten ze weten dat ze een dochtertje krijgen.
Het nieuws wordt gedeeld met een gender reveal, waarvoor Channah en Nordin een speciale taart hebben laten maken. Het gebak is gevuld met een blauwe of roze vulling, die het geslacht van het ongeboren kindje duidelijk moet maken. “Ik vind het allebei heel leuk, dus ik ben heel benieuwd”, hoor je Channah in de video zeggen.
Nadat het mes in de taart is gezet, zien Channah en Nordin een roze vulling. Oftewel: ze krijgen een meisje! “Ik had dit gewoon echt niet verwacht. Echt niet”, aldus Channah. Haar vriend Nordin moet het nieuws even laten bezinken. Hij had verwacht dat ze een zoontje zouden krijgen. “Het is allebei goed, een jongen of een meisje. Ik moet er gewoon even van bijkomen.”
Channah, die je kunt kennen van het programma 'Ex On The Beach: Double Dutch', maakte onlangs bekend zwanger te zijn. Het wordt haar eerste kindje met haar nieuwe vriend Nordin. Ze heeft al twee kinderen uit een eerdere relatie met haar ex Quentin.
EOTB-ster Channah maakt geslacht en naam vierde kind bekend
Channah Koerten en Nordin Besling hebben hun tweede kindje mogen verwelkomen. Dat nieuws deelden ze vorige week al, maar nu laat het koppel ook weten welk geslacht én welke naam de kleine spruit heeft.
Die informatie werd dit weekend voor het eerst gedeeld tijdens een door Channah en Nordin georganiseerd feest, dat volgens Shownieuws op een locatie in Amsterdam plaatsvond. Allerlei bekende Nederlanders waren daarbij aanwezig en hoorden ter plekke dat het kersverse kindje van Channah en Nordin een zoon is die de naam Ocean draagt. Inmiddels is die informatie ook op de Instagram-profielen van de ouders te vinden.
Ocean is de grote broer van Yume, de dochter die Channah en Nordin vorig jaar verwelkomden. Channah heeft daarnaast ook nog twee andere kinderen, zoon Tiger en dochter Rumi, die ze met haar ex Quentin Steenwinkel kreeg.
Liese Luwel, bekend van ‘Big Brother’, is afgelopen weekend mama geworden van haar eerste kindje. Via Instagram laat ze weten dat zij en haar partner Soufyan een zoontje hebben gekregen.
De kleine man zag op vrijdag 14 november het levenslicht en draagt de naam Naïm. Niemand minder dan Michel Hennipman, die samen met Liese in het ‘Big Brother’-huis zat, is de dooppeter van het jongetje.
Liese en Soufyan maakten in mei bekend hun eerste kindje te verwachten. Liese schreef toen al dat ze geen vervelende kwaaltjes had, maar dat ze wel moest dealen met haar veranderende lichaam, buikkrampen en honger. “Dat is iets wat ik moet leren loslaten en omarmen. Babysteps, letterlijk”, aldus de realityster destijds.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 17/11 Gilles De Coster
- 20/11 Fabrizio Tzinaridis
- 20/11 Joe Biden
- 21/11 Carly Rae Jepsen
- 21/11 Russo