Makers 'Mean Girls' dachten aan Harry Styles voor rol in film

Karen Luiken-15 januari 2024 om 07:36- Foto:

Reuters

Het had niet veel gescheeld of Harry Styles had een rol gehad in de nieuwe ‘Mean Girls’. Samantha Jayne en Arturo Perez Jr., de regisseurs van de film, zeggen in een gesprek met The Hollywood Reporter dat ze in eerste instantie een rol in gedachte hadden voor de zanger.

De makers vroegen zich tijdens het maken van de film af wie perfect zou zijn voor de rol van Glen Coco, een personage dat na het lanceren van de originele film uit 2004 uitgroeide tot een meme. “Ik herinner me dat we aan Harry Styles hebben gedacht”, zegt een van de regisseurs. “Maar toen dachten we: wat als we allemaal Glen Coco zijn? Dat we ons na twintig jaar allemaal Glen Coco kunnen voelen?”

Met die gedachte heeft Harry Styles het uiteindelijk niet tot de film geschopt. Acteurs die er wél in te zien zijn, zijn Angourie Rice (Cady), Reneé Rapp (Regina), Auli’i Cravalho (Janis), Jaquel Spivey (Damian), Avantika (Karen), Bebe Wood (Gretchen), Christopher Briney (Aaron) en Tinay Fey (Ms. Norbury).

De nieuwe 'Mean Girls' is sinds een paar dagen op het witte doek te bewonderen.

Streamz brengt 'Temptation Island' terug naar je scherm

Karen Luiken-30 oktober 2025 om 11:45

Eén van de meest juicy realityprogramma’s in realityland komt terug. Streamz heeft aangekondigd dat er volgend jaar een gloednieuw seizoen van ‘Temptation Island’ naar de streamingsdienst komt.

“2026 belooft heet te worden”, schrijft Streamz op Instagram bij een foto van een kampvuur. En dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: ‘Temptation Island’ komt terug. Dat gebeurt opnieuw met vier koppels die naar een tropische bestemming reizen om daar afgezonderd van elkaar te leven, maar wél met een groep vrijgezelle mannen of vrouwen om zich heen.

Meer details worden helaas nog niet gedeeld. Wie gaan de show, die in 2020 voor het laatst bij ons was te zien, presenteren? Zijn dat opnieuw Annelien Coorevits en Rick Brandsteder, of komen er nieuwe gezichten? Waar speelt het nieuwe seizoen zich af? En welke koppels en vrijgezellen doen er mee? Die informatie blijft ons nog even schuldig!

Kourtney Kardashian lanceert lolly's voor je vagina

Karen Luiken-30 oktober 2025 om 07:53

Kourtney Kardashian heeft een opmerkelijk product op de markt gebracht. De realityster lanceerde afgelopen weekend het nieuwste pareltje van haar Lemme Purr-lijn: een lolly. Bedoeld voor je vagina.

Lemme Purr is een productlijn van het supplementenmerk Lemme, dat gericht is op de gezondheid van de vaginale flora. Er bestonden al vegan gummies die speciale stofjes bevatten om de pH-waarde, geur, microflora en frisheid in het vaginale gebied te ondersteunen, maar nu komen daar dus ook lolly’s bij. Beide producten verkleinen het risico op bacteriële vaginose en schimmelinfecties in de vajay.

Kourtney is blij met het gloednieuwe product. “De Lemme Purr-lolly’s zijn een leuke uitbreiding”, zegt ze. “Ik vind het geweldig dat ze dagelijkse zelfzorg omtoveren tot iets zoets en simpels.”

Ontdek meer