Sam Smith lijkt weer vrijgezel te zijn. Daily Mail meldt dat de zanger en Christian Cowan na een jaar daten een punt achter hun relatie hebben gezet.

Sam Smith zet punt achter relatie met kledingontwerper
Sam en Christian werden halverwege december voor het laatst samen gezien op een feest in New York. Daarna zijn ze volgens Daily Mail daarna uit elkaar gegaan. “Sam en Christian besloten hun relatie voor kerst te beëindigen”, zegt een bron. “Ze zijn nog steeds vrienden en zullen elkaar blijven steunen in hun carrières, maar voorlopig zijn ze uit elkaar.”
Sam zou zich inmiddels al hebben aangemeld voor Raya, een dating-app voor beroemdheden. “Sam maakt al contact met nieuwe mensen”, vervolgt de insider. “Het is een nieuw jaar met een nieuwe start.”
Sam en Christian begonnen vorig jaar in januari met daten nadat ze elkaar hadden ontmoet toen Christian, die kledingontwerper is, met Sam samenwerkte aan de kostuums van Sams videoclip ‘I’m Not Here to Make Friends’.
Na een succesvolle special van ‘Make Up Your Mind’ begint aanstaande vrijdag een compleet seizoen rondom het programma. Zestien BV’s doen mee, maar kun jij raden wie? De eerste drag queen laat zichzelf zien.
Wie verstopt zich achter een dikke laag make-up, torenhoge stiletto’s en een flamboyante outfit? Wie danst en lip-synct de sterren van de hemel? De kijkers van ‘Dancing with the Stars’ kregen zondagavond een eerste glimp van queen Montréal Virale te zien. Daarin zette ze voorzichtig haar eerste stapjes in de schijnwerpers.
Montréal Virale is één van de zestien deelnemers die de komende weken te zien zullen zijn in ‘Make Up Your Mind’. In iedere aflevering nemen vier showqueens het tegen elkaar op in verschillende rondes. Na de indrukwekkende performances moeten telkens drie queens de show verlaten en hun ware identiteit onthullen. De winnaressen van iedere aflevering gooien in een zinderende finale hun valse boezem, kleurrijke pluimen en meest sensuele dance moves in de strijd voor de eindoverwinning. Ann Lemmens gaat de show hosten.
Vanaf vandaag te zien: 'The Real Housewives Of Antwerp'
België heeft eindelijk een eigen variant van ‘The Real Housewives’. Vanaf vandaag krijg je op Streamz een exclusief inkijkje in het leven van zeven succesvolle vrouwen uit de high society van Antwerpen.
In ‘The Real Housewives of Antwerp’ maak je kennis met Natassia, Kiki, Julie, Annelies, Amy, Melissa en Oona. Stuk voor stuk bevatten ze een gezonde dosis humor en nemen ze de kijker met het hart op de tong mee in hun extravagante luxeleven vol glitter, glamour en gossip.
Onderstaande beelden geven een eerste voorproefje. De rest check je op Streamz!
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 19/03 DJ Arthur Lewis
- 22/03 Tyler Oakley
- 22/03 Netsky
- 26/03 Nina Derwael
- 27/03 Mariah Carey