Ben jij erbij? Red Bull Dance Your Style is terug!

Karen Luiken-08 oktober 2021 om 04:00

Eén van de tofste street dance battles ooit komt terug. Op zaterdag 16 oktober nemen de beste straatdansers van ons land het tegen elkaar op tijdens de Red Bull Dance Your Style-wedstrijd in de KVS in Brussel.

Van house tot rock. Van hiphop tot electro. Van Michael Jackson tot Megan Thee Stallion. De dansers – zestien in het totaal – halen op allerlei verschillende soorten muziek alles uit de kast om in battles van één tegen één de beste moves te maken. Hun doel? De mensen in het publiek overtuigen, want zij bepalen wie er met de grote winst vandoor gaat. De winnaar krijgt niet alleen eeuwige roem, maar ook een ticket voor de Red Bull Dance Your Style World Final later dit jaar.

Bijzijn? Dat kan! Als je hier een kaartje koopt, zien we je over anderhalve week. Want inderdaad: ook wij zijn van de partij. TAGMAG komt samen met Michael Amani naar Brussel om de meest spectaculaire beelden te schieten.

Hopelijk tot dan!

1
2
3

Rosalía komt naar Antwerpen met nieuwe show

Chelsy Vanlerberghe-04 december 2025 om 17:23

Rosalía komt terug naar België en dit keer pakt ze AFAS Dome in Antwerpen in. Op maandag 27 april 2026 brengt ze haar gloednieuwe ‘LUX’-era live naar ons land.

De Spaanse superster blijft haar status als popvisionair keihard waarmaken, met GRAMMY’s, uitverkochte tours en een plek tussen de meest grensverleggende artiesten van het moment.

Met haar nieuwe album ‘LUX’ opent Rosalía een volledig nieuw hoofdstuk. Het project werd overal overladen met sterrenreviews, en Rolling Stone noemt het zelfs haar “meest verbluffende werk tot nu toe”. Het album brak records in Spanje, scoorde nummer 1 in verschillende Europese landen (ook bij ons) en leverde haar de hoogste chartpositie in de VS ooit op.

Na eerdere stops in Vorst Nationaal en Rock Werchter staat ze nu klaar voor een nog grotere show in Antwerpen. Zin in een avond vol powervocals, kunstzinnige visuals en Rosalía op het podium? Dan weet je waar je moet zijn.

Tickets gaan donderdag 11 december om 10u in verkoop via livenation.be.

Charlotte de Witte maakt volledige line-up bekend voor haar events in Gent

Chelsy Vanlerberghe-04 december 2025 om 17:12

Flanders Expo verandert op 6 en 7 februari in een gigantische technotempel. Charlotte de Witte viert er haar 15 jaar als artieste en laat nu eindelijk weten wie ze meebrengt.

Op vrijdag 6 februari staan SAMOH, INOX TRAXX, Richie Hawtin, SHDW en Somewhen op de line-up. Charlotte speelt die avond ook haar eigen show, waar ze haar gloednieuwe album ‘Charlotte de Witte’ voorstelt. “Het is niet zomaar een verzameling tracks, maar een reflectie van wie ik ben en wat mij blijft drijven,” zegt ze daarover.

Op zaterdag 7 februari komen Supergloss, Theo Nasa, Enrico Sangiuliano, Armin van Buuren en het duo 999999999 langs. Charlotte zet ook zaterdag haar album centraal, met opnieuw een set die volledig rond haar nieuwe muziek draait.

Regular tickets (€59,99), Clubhouse tickets (€109,99), Paddock (€179,99) en Clubhouse Tables voor 4 personen (€600, enkel zaterdag) zijn verkrijgbaar via https://charlottedewitte.com/ghent

Let op: door een aangekondigde btw-verhoging op onder andere festivaltickets (van 6% naar 12%) kunnen prijzen binnenkort wijzigen. Wie de huidige prijs wil vastzetten, koopt best snel zijn ticket.

Ontdek meer