Moon Studios, de ontwikkelaar achter het succesvolle 'Ori and the Blind Forest' en 'Ori and the Will of the Wisps', werkt aan een nieuwe actie-rpg genaamd 'No Rest For The Wicked'. Het nieuwe spel wordt gespeeld vanuit topdown-perspectief en bevat een schilderachtige grafische stijl. Een releasedatum is nog niet bekend.
Makers van 'Ori'-games stellen nieuwe rpg 'No Rest For The Wicked' voor
Na het succes van de Ori-games gooit Moon Studios het over een compleet andere boeg. Voor hun volgende game laat de ontwikkelaar het 2D platform-genre en de schattige wezentjes achter zich om te focussen op een meer volwassen duister verhaal over politiek en een gevecht om een troon.
In 'No Rest For The Wicked' kruip je namelijk in de huid van Cerim, een heilige krijger met opmerkelijke krachten, die probeert om een eeuwenoude plaag, die inwoners in verschrikkelijke monsters verandert, koste wat het kost tegen te houden.
Maar die taak is uitdagender dan ooit: na de dood van koning Harol is het koninkrijk is duisternis gevallen en azen sluwe heersers en meedogenloze rebellen op de troon. Met andere woorden: chaos zal je alle kanten optrekken in dit uitdagende avontuur waarin strategische gevechten met monsters, soldaten en bazen centraal staan.
Spelers hoeven gelukkig niet in hun eentje het kwaad te bestrijden: de game bevat namelijk ook een online coöpmodus met ondersteuning voor maximaal drie vrienden.
'No Rest For The Wicked' heeft op moment van schrijven nog geen aangekondigde releasedatum. Wat alvast wel is geweten, is dat het spel op een gegeven moment op pc, Xbox en PlayStation moet verschijnen.
Simmers opgelet: er is een nieuwe gratis update voor De Sims 4 en die brengt letterlijk meer licht in je leven. EA en Maxis droppen glazen daken, glazen muren én daksculpturen in het basisspel. Ja hoor, jouw Sims kunnen nu chillen in een serre met uitzicht op de sterren, of een huis bouwen met een volledig begroeid groen dak.
In de Bouwmodus vind je nu een hele reeks extra’s waarmee je natuur en architectuur kan combineren. Denk aan planten, bloemen en struiken die je rechtstreeks op je dak kan gooien: allemaal via de nieuwe categorie ‘Daksculpturen’. Glazen elementen zorgen dan weer voor een open, luchtig gevoel in je bouwprojecten.
Naast de nieuwe bouwelementen zijn er ook bugfixes en verbeteringen uitgerold voor eerdere uitbreidingen zoals ‘Aan het Werk’, ‘Jaargetijden’ en ‘Word Beroemd’. De update is beschikbaar op alle platformen: van PlayStation en Xbox tot PC en Mac.
Je vindt de update vanaf nu in de EA app, Epic Games Store of Steam. Tijd om die glazen droomvilla te bouwen.
Ontsnappen uit zinkende Titanic: PlayStation kondigt nieuw spel aan
PlayStation komt volgens recente geruchten met een nieuw simulatiespel waarmee je de angstaanjagende Titanic-ramp kunt beleven. De game moet in 2026 verschijnen.
In het spel ga je terug naar 14 april 1912, de dag dat de Titanic zonk. Je trekt je terug in je hut en wordt uren later wakker geschud als het schip tegen een enorme ijsberg botst. Daarna gaat het van kwaad tot erger. ‘Terwijl de ijskoude Noord-Atlantische wateren de romp doorbreken, bestuur je een nauwkeurig nagebouwde Titanic in een wanhopige race tegen de klok, het stijgende water en de fysica van een schip van 52.000 ton dat ten onder gaat in de diepte’, zo klinkt het in een beschrijving.
Het spel bevat allerlei authentieke details en geeft jou als speler écht het gevoel dat je op de Titanic zit. Je moet vastzittende deuren forceren, puin opruimen, door kantelende gangen klimmen en allerlei puzzels oplossen. ‘Heb jij het in je om de beroemdste schipbreuk uit de geschiedenis te overleven? Of word je een ziel die opgeëist wordt door de ijzige diepten? De klok tikt. Het water stijgt. Jouw beslissingen bepalen je lot’, gaat de beschrijving verder.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/07 Jade Anna
- 15/07 Kobe Peeters
- 16/07 Gerben Tuerlinckx
- 16/07 Marthe De Pillecyn
- 16/07 Marthe De Pillecyn