Mariah Carey pakt nieuw record met kersthit

Karen Luiken-26 december 2023 om 09:14

Bijna dertig jaar na het uitbrengen van ‘All I Want For Christmas Is You’ schrijft Mariah Carey nog steeds geschiedenis met het nummer. Amerikaanse media melden dat het liedje op kerstavond het record heeft gebroken voor meeste Spotify-streams op één dag.

Het record stond tot twee dagen geleden ook al op naam van Mariah Carey. Vorig jaar werd ‘All I Want For Christmas Is You’ 21.273.357 keer gestreamd op Spotify, wat toen al goed was voor een record. Dit jaar gaat ze daar overeen met 23.701.697 streams.

De kerstklassieker werd in 1994 uitgebracht. Sindsdien heeft het liedje al meerdere mijlpalen bereikt. Vorig jaar nog stond de hit als eerste nummer ooit voor de vierde keer op de koppositie van de Amerikaanse Billboard-hitlijst.

Doodsoorzaak 'Gossip Girl'-ster Michelle Trachtenberg bekend

Karen Luiken-17 april 2025 om 06:55

Bijna twee maanden na haar overlijden is de doodsoorzaak van Michelle Trachtenberg bekend. Page Six meldt dat de ‘Gossip Girl’-ster is overleden aan complicaties van de ziekte diabetes. Het gaat om een natuurlijk sterfgeval.

De 39-jarige Michelle werd op 26 februari dood aangetroffen in haar appartement in New York nadat ze een hartstilstand had gekregen. Een week daarvoor zou ze, zo meldde Page Six, ‘er zeer slecht aan toe zijn geweest’ tijdens een etentje met vrienden. Ze zag er naar verluidt zwak uit en kon nauwelijks de trap af lopen.

Michelle speelde de rol van Georgina Sparks in ‘Gossip Girl’, maar had daarnaast ook rollen in ‘Buffy the Vampire Slayer’ en ‘Eurotrip’.

'Godzilla Minus One’ krijgt een vervolg

Karen Luiken-17 april 2025 om 06:11

De geruchten die al een tijdje rondgaan over een vervolg op ‘Godzilla Minus One’ zijn eindelijk bevestigd. Er is een nieuwe film in de maak, meldt Bloomberg Japan.

De roddel over een vervolg gonst al rond sinds de eerste film in 2023 werd uitgebracht. Officieel groen licht bleef al die tijd uit, maar daar is nu verandering in gekomen. De Japanse regisseur Takashi Yamazaki werkt officieel aan een vervolg en dat zou wel eens eerder kunnen verschijnen dan verwacht. De productie zou volgens de laatste berichtgeving namelijk eind 2025 al van start kunnen gaan.

Wat dat precies betekent voor de releasedatum, weten we helaas nog niet. Hetzelfde geldt over plotdetails; ook daar is nog niks over bekend.

Ontdek meer