Elfde deel 'Saw' in de maak

Karen Luiken-13 december 2023 om 07:33

Do you wanna play a game? Over een jaartje kan het weer. Filmstudio Lionsgate maakt bekend dat er een elfde deel van ‘Saw’ in de maak is en dat die film in het najaar van 2024 op het witte doek verschijnt.

Het project wordt bevestigd via een foto op Instagram. Daar worden de Romeinse cijfers ‘XI’ gedeeld, die staan voor een elfde deel. Ook staat er de releasedatum van 27 september 2024 bij geschreven. “Het spel gaat door”, zo klinkt het onderschrift.

De film komt een jaar nadat het tiende deel in de ‘Saw’-reeks verscheen. Iets meer dan twee maanden geleden, op 29 september 2023, werden fans blootgesteld aan het verhaal dat zich afspeelt tussen ‘Saw’ en ‘Saw II’.

Pommelien Thijs en Roxy Dekker op Werchter Boutique 2026

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 15:38

Werchter Boutique pakt uit met twee nieuwe namen, en niet de minste. Pommelien Thijs en Roxy Dekker vervoegen op zaterdag 27 juni de line-up naast headliners Katy Perry en Pitbull. Een dagfestival met alleen maar popgiganten? Yes please.

Pommelien hoeft ondertussen geen introductie meer. Na ‘Per Ongeluk’, 12 MIA’s en een festivalzomer waarin ze zowat elke wei in België plat speelde, dropte ze dit najaar haar nieuwe album ‘Gedoe’. Ook Roxy Dekker is helemaal klaar om Werchter te claimen. D . Wie Roxy live al zag, weet: dit wordt dansen.

Tickets voor Werchter Boutique 2026 zijn nu te koop via ticketmaster.be. Een gewoon ticket kost 131 euro, de Golden Circle 184 euro. Omdat de overheid de btw op festivaltickets binnenkort mogelijk verdubbelt, kan de prijs later nog wijzigen. Wie safe wil spelen, koopt beter snel.

Emily in Paris trekt naar Italië: Netflix dropt trailer voor seizoen 5

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 15:37

Emily is back, maar deze keer niet in Paris. Netflix heeft zonet de trailer gedropt voor het vijfde seizoen van 'Emily in Paris', en onze favoriete marketing queen blijkt nu gewoon door de straten van Rome te flaneren. Verwacht: pasteloutfits, chaos, romantiek én genoeg drama om je kotavond te vullen. Vanaf 18 december staat het seizoen volledig op Netflix.

Emily in… Roma?
In het nieuwe seizoen runt Emily Agence Grateau in Rome, waar ze zich laat meeslepen door la dolce vita en nieuwe (héle interessante) gezichten leert kennen. Maar het blijft Emily, dus uiteraard loopt er ook van alles mis. Een werkidee dat totaal ontspoort, een carrière die begint te wankelen en een liefdesleven dat weer in de blender lijkt te zitten.

Terwijl ze steun zoekt in haar vertrouwde Franse bubbel, duikt een groot geheim op dat één van haar belangrijkste relaties kan breken. Emily wordt gedwongen om het conflict recht in de ogen te kijken, maar ontdekt daardoor wel nieuwe vriendschappen, inzichten en misschien zelfs een nieuwe droom.

18 december. Netflix. Jij weet wat doen.

Ontdek meer