Vanwege het grote succes van de show was het niet de vraag óf er een tweede seizoen zou worden aangekondigd, maar wanneer. Goed nieuws: dat gebeurt nu! Er komt een vervolg op ‘Squid Game: The Challenge’. Dat meldt Deadline.
'Squid Game: The Challenge' krijgt tweede seizoen
De gameshow is gebaseerd op de populaire Netflix-hit 'Squid Game' en is een serie met de grootste cast én hoogste geldprijs in de geschiedenis van realitytelevisie. Maar liefst 456 mensen zullen strijden om de jackpot van 4,56 miljoen dollar in beslag te nemen. In een enorme afvalrace, verdeeld over tien afleveringen, spelen de deelnemers verschillende spelletjes. Ze worden één voor één geëlimineerd, totdat er slechts een winnaar over blijft.
‘Squid Game: The Challenge’ is volgens Deadline een paar wekenlang één van de meest gestreamde series van Netflix geweest. De show heeft veel positieve reacties ontvangen, maar er is ook ophef geweest. Verschillende deelnemers beweren dat zij tijdens de opnames gewond zijn geraakt en dreigen met een rechtszaak.
Deze seksscene werd uit 'The White Lotus' geschrapt
De finale van 'The White Lotus' seizoen 3 had alles: drama, mysterie en de nodige WTF. Maar volgens bedenker Mike White ontbrak er nog één opvallend stukje uit de puzzel: een seksscène tussen Piper en Zion, de zoon van Belinda. Jep, die scène stond oorspronkelijk in het script, maar werd uiteindelijk uit de aflevering geknipt.
In de officiële 'White Lotus'-podcast vertelde White dat Piper na haar tijd in het klooster beslist om haar maagdelijkheid te verliezen. “Ze denkt: ‘Saxon had op dat vlak gelijk. Ik moet dit gewoon doen.’ En ze belandt uiteindelijk bij Zion. Er zat zelfs een moment in waarin ze het restaurant afscande op zoek naar iemand om mee te slapen.”
Waarom we dat niet te zien kregen? Simpel: de aflevering duurde al anderhalf uur. “Het zou nog eens tien minuten langer maken,” legt White uit. “En het kreeg een beetje een romcom-vibe terwijl er tegelijk iemand een moord aan het plannen is… Het werd narratief gewoon te veel.”
Toch zit er nog een subtiele knipoog naar die geschrapte scène in de finale. Wanneer Piper terug bij haar familie komt en haar broer zegt: “Je ziet er anders uit”, is dat een verwijzing naar wat er had kunnen gebeuren. Volgens White zit Piper daar gewoon te denken: “Ik ben net goed geneukt.”
Sarah Catherine Hook deelde nog een extra behind-the-scenes weetje tijdens een castevent. Blijkbaar zat er doorheen het seizoen een running gag waarin kale mannen haar personage telkens creepy bekeken. “En zij reageerde dan telkens met ‘Ew’,” vertelt Hook. “Dat zat in bijna elke aflevering, maar is er allemaal uitgehaald.”
Dus nee, geen spicy Piper-Zion scène op het scherm. Jammer!
Annelies uit 'The Real Housewives of Antwerp' over Bifi-quote: "had geen wifi nodig"
Housewife Annelies uit 'The Real Housewives of Antwerp' weet hoe je een entree maakt. Met de legendarische quote “Mag ik het wachtwoord van de wifi, en als het eten me niet smaakt, heb ik Bifi", arriveerde ze bij sterrenchef Wout Bru en diens housewife Natassia. Die laatste kon de uitspraak minder smaken, maar kijkend Vlaanderen is wél fan van Annelies en haar oneliners.
Annelies schoof aan bij 'De Tafel van Gert' om uit te leggen hoe de situatie tot stand kwam.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 15/04 Emma Watson
- 17/04 Victoria Beckham
- 19/04 Loren Gray
- 22/04 Jonatan Medart
- 24/04 Sam Fender