Kerstfilm 'Candy Cane Lane' met Eddie Murphy nu te zien

Karen Luiken-01 december 2023 om 07:00

De datum van 1 december is aangebroken en daarmee is de feestmaand officieel van start gegaan. Hoe we dat vieren? Met een gloednieuwe kerstfilm natuurlijk! Amazon Prime heeft vandaag ‘Candy Cane Lane’ online gezet.

Het verhaal gaat over een man die als missie heeft om de jaarlijkse kersthuis decoratiewedstrijd in zijn buurt te winnen. Nadat Chrisper ongeluk een deal sluit met een ondeugende elf genaamd Pepper om zijn kansen om te winnen te vergroten, spreekt de elf een magische spreuk uit die grote schade aanricht aan de hele stad. Met het risico de feestdagen voor zijn gezin te verpesten, beginnen Chris, zijn vrouw Carol en hun drie kinderen met een race tegen de klok om Pepper's betovering te verbreken. Hiervoor moeten ze tegen slinkse magische personages vechten om Kerstmis voor iedereen te redden.

De hoofdrollen worden gespeeld door Eddie Murphy, Jillian Bell en Tracee Ellis Ross.

Je raadt nooit wat het lichtzwaard van Darth Fader heeft opgebracht

Karen Luiken-07 september 2025 om 07:30

Het lichtzwaard van Darth Fader uit ‘Star Wars’ is voor een enorm bedrag verkocht via een veiling. Deadline meldt dat het rekwisiet maar liefst 3,6 miljoen dollar heeft opgebracht. Omgerekend is dat zo’n 3,2 miljoen euro.

Het gaat om het iconische rode lichtzwaard dat door Darth Fader werd gebruikt in duels in ‘The Empire Strikes Back’ en ‘The Return of the Jedi’. Iemand had er een bedrag voor 3,6 miljoen dollar voor over. En dat is meer dan wat er ooit aan een item is uitgegeven op een veiling zoals deze.

Andere items van de veiling gingen ook voor hoge bedragen over de toonbank. Zo werd er bijna een half miljoen dollar geboden voor een riem uit ‘Indiana Jones’, en leverde een Ressukan-fluit met Screen-Matched Box uit ‘Star Trek: The Next Generation’ dik 4 ton op.

YouTube houdt grote 'Twilight'-filmmarathon

Karen Luiken-07 september 2025 om 07:24

Non-stop ‘Twilight’-films kijken via YouTube, zo veel en vaak je maar wilt. Het kan vanaf vandaag een dikke week lang, want het gratis online videoplatform houdt een grote ‘Twilight’-marathon.

De marathon wordt gehouden om een groot jubileum van ‘Twilight’ te vieren. Het is namelijk twintig jaar geleden dat het eerste boek uit de reeks van Stephenie Meyer, waar de films op gebaseerd zijn, verscheen.

De livestream is een samenwerking tussen YouTube en Lionsgate en begint vanavond om 21.00 uur Belgische tijd. De stream blijft constant lopen en volgt film na film. Het zijn er in het totaal vijf, maar die vijf films zullen tot en met volgende week dus meerdere keren vertoond worden.

De marathon loopt op maandagochtend 15 september (Belgische tijd) af.

Ontdek meer