Er is een ‘Love is Blind’-baby onderweg. Zack Goytowski en Bliss Poureetezadi verwachten een kindje samen. Dat heeft het koppel uit het vierde seizoen van de realityshow bekendgemaakt in een gesprek met People.
“Het is heel spannend, maar ik vind het zoiets moois”, zegt Bliss over de komst van hun kindje. “Baby’s zijn wonderen en zegeningen, en ik denk dat we heel open zijn geweest door onze reis en relatie met de wereld te delen. Dit is onze volgende grote stap.”
De kleine spruit wordt in het voorjaar verwacht. “Ik ben heel blij en hoop dat het andere mensen vreugde brengt. Het heeft ons in ieder geval heel veel vreugde gebracht.”
De realityster vertelt dat zij en Zack er een paar maanden geleden achter kwamen dat ze ouders worden. “We hebben dit gepland. We hebben het actief geprobeerd, maar toch was het een verrassing. Ik voelde me een beetje misselijk en deed in mijn eentje een test omdat ik Zack wilde verrassen als het eenmaal zover was. Ik kwam er in de vroege ochtend achter toen Zack nog sliep en schrok me kapot. Het was een van de meest surrealistische momenten uit mijn leven.”
Deze acteurs spelen Draco en Lucius in 'Harry Potter'-serie
De cast van de langverwachte ‘Harry Potter’-reeks heeft er nog twee nieuwe leden bij. HBO Max heeft bekendgemaakt welke acteurs Draco en Lucius Malfoy gaan spelen.
Laten we beginnen met het personage Draco. Dat wordt gespeeld door Lox Pratt, die je eventueel ook al gezien kunt hebben in de BBC-reeks ‘Lord of the Flies’. De acteur die in de huid kruipt van Lucius heeft al wat meer acteerervaring. Het gaat om de 42-jarige Johnny Flynn, die in het verleden ook al te zien was in titels als ‘Lovesick’, ‘Ripley’ en ‘Stardust’.
De twee acteurs voegen zich bij de hoofdrolspelers Dominic McLaughlin (Harry Potter), Arabella Stanton (Hermione Granger) en Alastair Stout (Ron Weasley). Maar ook bij andere al eerder aangekondigde namen, zoals John Lithgow (Albus Dumbledore), Janet McTeer (Minverva McGonagall), Paapa Essidu (Serverus Snape), Nick Frost (Hagrid), Luke Thallon (Quirinus Quirrell) en Paul Whitehouse (Argus Filch).
De opnames van de serie starten aankomende zomer. De release staat gepland voor eind 2026 of begin 2027.
Het belooft een mooie zomer te worden en dat hebben we mede te danken aan Sabrina Carpenter. De zangeres maakt via social media bekend dat ze in augustus een nieuw album uitbrengt.
Het studioalbum, alweer het zevende van Sabrina Carpenter, komt op 29 augustus uit. De titel van de plaat luidt ‘Man’s Best Friend’. Het is de opvolger van haar vorige album ‘Short n’ Sweet’, dat vorig jaar verscheen. Eén van de nummers die erop komt te staan, werd vorige week al uitgebracht: ‘Manchild’.
Nadat Sabrina haar nieuwe plaat heeft gelanceerd, gaat ze op tournee in Noord-Amerika. Hopelijk volgt daarna ook Europa. Fingers crossed!
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 12/06 Camille Dhont
- 14/06 Donald Trump
- 14/06 Jesy Nelson
- 15/06 Koen van Heest
- 15/06 Courteney Cox