Na een aantal zenuwslopende weken zijn de winnaars van ‘De Verraders’ eindelijk bekend. Tijdens de finale werd duidelijk dat Bart en Guy het spel het slimst hebben gespeeld. Zij gaan er met de grote eer vandoor.
Verraders Bart en Guy hebben een slim en tactisch spel gespeeld, waarbij ze op het laatste moment hun pijlen richtten op Sarah en Elodie. Ze deden dat op zo’n overtuigende manier, dat ze ook Véronique en Franky meekregen. En daarmee elimineerde de groep dus niet twee verraders, maar twee doodonschuldige dames. Met als gevolg dat Bart en Guy de winst in de wacht sleepten.
“Ik heb hier enorm van genoten”, zei Bart na zijn winst. “Dit was een avontuur. Die dagen in het kasteel, we gaan ons dit voor altijd herinneren. Ik ben iemand die heel hard werkt, ik leef voor mijn job en dat geeft me veel energie. Maar daarnaast ben ik iemand die heel erg geniet van dit soort decors. Ik vind dat geweldig. Ik wilde het spel volop spelen en ben vanaf dag 1 een verrader. Sorry mannen!”
En ook Guy had iets op te biechten: “Ik heb er zo tegenop gezien om hier te staan. Het is ongelofelijk stresserend. Ik ben zo blij om straks naar huis te mogen gaan, ik verlang naar thuis. Ik ben tegelijk zeer dankbaar om dit met jullie te mogen spelen. Het is uitzonderlijk dat je als volwassen persoon nog kan spelen. Ik ben heel dankbaar voor het plezier, de vriendschap, het kameraadschap. Al die mensen die ik anders nooit ontmoet zou hebben. Ik eindig dit spel als een verrader.”
Lorde is back: dit weten we over haar nieuwe album ‘Virgin’
Na vier jaar radiostilte is Lorde helemaal terug. De Nieuw-Zeelandse zangeres dropt op 27 juni haar vierde album ‘Virgin’ en gaf ons vorige week al een voorproefje met de single ‘What Was That’. Volgens haarzelf is dit haar "muzikale wedergeboorte" en “100% geschreven in bloed”. Intens? Absoluut. Maar ook helemaal Lorde.
De eerste hints kwamen via TikTok, waar ze voor het eerst ooit iets postte: een casual wandeling door Washington Square Park met een snippet van haar nieuwste single 'What Was That?' op de achtergrond. Kort daarna verraste ze fans met een pop-up op exact die plek. De opkomst was zó groot dat de politie moest tussenkomen.
In een voice note aan fans noemt ze deze fase haar “muzikale wedergeboorte”. “Ik ben nog nooit zo bewust geweest van elke stap in dit proces”, klinkt het.
Ariana Grande, Chappell Roan en meer jureren bij ‘Drag Race All Stars 10’
Paramount+
Het jubileumseizoen van ‘RuPaul’s Drag Race All Stars’ gooit het over een andere boeg. Niet alleen is de cast bigger than ever, ook de gastjury zit propvol sterren. Denk: Ariana Grande,Chappell Roan en Ice Spice. Ook Cynthia Erivo, Colman Domingo en Sarah Michelle Gellar schuiven mee aan tafel.
et maar liefst 18 queens en een volledig nieuw toernooiformat belooft het een van de spannendste seizoenen ooit te worden. De queens worden verdeeld in drie groepen van zes, die het tegen elkaar opnemen in aparte brackets. Enkel de top drie per groep haalt de halve finale, met als slot een Lip Sync Smackdown voor de kroon én 200.000 dollar.
De line-up is een mix van fan favorites en onverwachte comebacks. Zo zijn onder meer DeJa Skye, Bosco, Aja, Mistress Isabelle Brooks, Jorgeous, Kerri Colby en Ginger Minj opnieuw van de partij. En ja, zelfs de iconische Cynthia Lee Fontaine keert terug voor nog een ronde.
In de trailer zien we Chappell Roan de Werk Room binnenwandelen in badjas en wig cap. “Do any of you queers have anything sexy I can slip into?” vraagt ze. Ariana en Cynthia maken ‘Wicked’ entrance met: “The witches will see you now!”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 03/05 Rachel Zegler
- 05/05 Adele
- 06/05 Ruth Beeckmans
- 07/05 MrBeast
- 08/05 Julie Vermeire