Net zo muzikaal worden als Bruno Mars? De zanger geeft je die mogelijkheid. Hij heeft een eigen elektrische gitaar op de markt gebracht die ook beschikbaar is voor fans.
Het instrument is in samenwerking met het merk Fender gemaakt en is bruin van kleur. De gitaar wordt geleverd met een band met luipaardprint, een ode aan Jimi Hendrix en Prince, twee van Bruno’s favoriete gitaristen.
“Ik beschouw mezelf niet als een gitarist. Ik ben meer een gefrustreerde songwriter”, zegt Bruno volgens Billboard. “Elk nummer is als een puzzel die je moet oplossen, en een goede gitaar kan iets in je naar boven halen dat je naar de finish kan helpen. Dat is wat ik met deze gitaar hoop te bereiken. Maar ik wilde ook een instrument waarop ik kan vertrouwen tijdens live optredens en studiosessies.”
Interesse in de gitaar? Het ding is niet goedkoop: je betaalt er zo’n 3000 dollar voor.
Pommelien Thijs en Roxy Dekker op Werchter Boutique 2026
Werchter Boutique pakt uit met twee nieuwe namen, en niet de minste. Pommelien Thijs en Roxy Dekker vervoegen op zaterdag 27 juni de line-up naast headliners Katy Perry en Pitbull. Een dagfestival met alleen maar popgiganten? Yes please.
Pommelien hoeft ondertussen geen introductie meer. Na ‘Per Ongeluk’, 12 MIA’s en een festivalzomer waarin ze zowat elke wei in België plat speelde, dropte ze dit najaar haar nieuwe album ‘Gedoe’. Ook Roxy Dekker is helemaal klaar om Werchter te claimen. D . Wie Roxy live al zag, weet: dit wordt dansen.
Tickets voor Werchter Boutique 2026 zijn nu te koop via ticketmaster.be. Een gewoon ticket kost 131 euro, de Golden Circle 184 euro. Omdat de overheid de btw op festivaltickets binnenkort mogelijk verdubbelt, kan de prijs later nog wijzigen. Wie safe wil spelen, koopt beter snel.
Emily in Paris trekt naar Italië: Netflix dropt trailer voor seizoen 5
Emily is back, maar deze keer niet in Paris. Netflix heeft zonet de trailer gedropt voor het vijfde seizoen van 'Emily in Paris', en onze favoriete marketing queen blijkt nu gewoon door de straten van Rome te flaneren. Verwacht: pasteloutfits, chaos, romantiek én genoeg drama om je kotavond te vullen. Vanaf 18 december staat het seizoen volledig op Netflix.
Emily in… Roma?
In het nieuwe seizoen runt Emily Agence Grateau in Rome, waar ze zich laat meeslepen door la dolce vita en nieuwe (héle interessante) gezichten leert kennen. Maar het blijft Emily, dus uiteraard loopt er ook van alles mis. Een werkidee dat totaal ontspoort, een carrière die begint te wankelen en een liefdesleven dat weer in de blender lijkt te zitten.
Terwijl ze steun zoekt in haar vertrouwde Franse bubbel, duikt een groot geheim op dat één van haar belangrijkste relaties kan breken. Emily wordt gedwongen om het conflict recht in de ogen te kijken, maar ontdekt daardoor wel nieuwe vriendschappen, inzichten en misschien zelfs een nieuwe droom.
18 december. Netflix. Jij weet wat doen.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 04/12 DJ Faisal Chatar
- 05/12 Conan Gray
- 07/12 Nina Black
- 08/12 Céline Dept
- 08/12 Nicki Minaj