Vrienden bezorgd om Jennifer Aniston na overlijden Matthew Perry

Karen Luiken-07 november 2023 om 17:04

Het gaat niet goed met Jennifer Aniston. Haar vrienden maken zich zorgen om haar na de dood van Matthew Perry. Dat vertellen bronnen aan Page Six.

Een insider zegt dat Jennifer slecht om kan gaan met het verlies van Matthew. Ze nam afgelopen vrijdag samen met de overige ‘Friends’-castleden Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc en David Schwimmer afscheid van hun vriend tijdens een begrafenis. “Courteney en Jennifer hebben het er het moeilijkst mee, en dan is Jennifer waarschijnlijk degene die het meest worstelt”, zegt de bron. “Het is een tweede groot verlies in minder dan een jaar tijd.”

Vorig jaar moest Jennifer afscheid nemen van haar vader. Hij overleed in november 2022 op 89-jarige leeftijd. “Ze is daar nog niet overheen, en dit heeft haar extra van haar stuk gebracht”, vervolgt de insider. “Ze probeert er bovenop te komen, maar het is een enorme klap.”

Heerlijk wegdromen bij nieuwe trailer van romcom 'My Oxford Year'

Karen Luiken-03 juli 2025 om 16:58

Netflix is goed in heel veel dingen, maar vooral in het maken van romcoms. Dat heeft de streamingsdienst al heel vaak bewezen en gaat dat met de komst van ‘My Oxford Year’ gewoon nog een keertje doen. De trailer van deze film is nu verschenen.

Het verhaal van ‘My Oxford Year’ draait om Anna, een ambitieuze jonge Amerikaanse vrouw, die naar de universiteit van Oxford gaat om een jeugddroom te vervullen. Ze lijkt haar leven volledig op de rails te hebben, totdat... Ze een charmante en slimme local ontmoet die zowel haar leven als dat van hem ingrijpend verandert.

De rol van Anna wordt gespeeld door Sofia Carson, die je ook kunt kennen van ‘The Life List’ en ‘Descendants’. Acteur Corey Mylchreest kruipt in de huid van haar love interest.

Vijfde seizoen 'The Bear' aangekondigd

Karen Luiken-03 juli 2025 om 16:58

Het einde van het vierde seizoen van ‘The Bear’ betekent gelukkig niet het einde van de serie zelf. FX verlengt de show volgens The Hollywood Reporter met een vijfde seizoen.

Het nieuws volgt amper een week nadat het vierde seizoen in première ging bij Disney+. “De reacties van fans op dit seizoen zijn net zo spectaculair als alle voorgaande seizoenen”, zegt FX-voorzitter John Landgraf. “We zijn verheugd dat dit magnifieke verhaal verteld blijft worden.”

In het vierde seizoen proberen Carmy, Richie en de rest van het personeel van The Bear het restaurant vooruit te helpen, terwijl een tikkende klok iedereen eraan herinnert hoe lang ze nog hebben voor hun geld op is.

Het vervolg wordt ergens in 2026 verwacht.

Ontdek meer