Sophie Turner lijkt al over de breuk met Joe Jonas heen te zijn. De ‘Game of Thrones’-actrice is zoenend gespot met een nieuwe man.
De gelukkige in kwestie? Peregrine John Dickinson Pearson, de ex van Maria-Olympia, de prinses van Griekenland en Denemarken. Hij en Sophie werden afgelopen weekend op de gevoelige plaat vastgelegd in Parijs.
“De twee waren veel aan het kletsen en lachen”, zegt een ooggetuige tegen The Sun. “Ze kwamen samen aan bij de ophaallocatie voor hun taxi buiten het station. Het leek erop dat ze samen vanuit Londen kwamen. Hij nam zijn hoed af en boog zich naar haar toe om haar een dikke kus te geven, en ging vervolgens de andere kant op.”
In september maakten Sophie en Joe Jonas bekend na een huwelijk van vier jaar uit elkaar te gaan.
Thrillerserie 'The Stolen Girl' is je nieuwe must-see
Disney+ heeft nieuw kijkvoer voor je klaarstaan. Deze week is de thrillerreeks ‘The Stolen Girl’ verschenen en iedereen die van spanning en sensatie houdt, zou deze serie moeten zien.
In 'The Stolen Girl' zet een ogenschijnlijk alledaagse beslissing het leven van Elisa, moeder van twee jonge kinderen, volledig op zijn kop. Wanneer haar 9-jarige dochter Lucia vraagt of ze bij haar nieuwe beste vriendin Josie mag blijven logeren, stemt Elisa toe. Na een ontmoeting met Josie’s moeder, Rebecca, voelt ze zich gerustgesteld door haar charmante uitstraling en hun indrukwekkende huis. Maar op het moment dat ze afscheid neemt van haar dochter, heeft ze geen idee dat ze op het punt staat in de grootste nachtmerrie van elke ouder te belanden.
De volgende dag, wanneer Elisa Lucia gaat ophalen, komt ze tot de schokkende ontdekking dat het prachtige huis in werkelijkheid een gehuurde vakantiewoning is. Lucia is verdwenen. Rebecca en Josie zijn spoorloos. Wat begon als een onschuldig logeerpartijtje, is uitgemond in een ontvoering.
Terwijl een dringende klopjacht door heel Europa wordt ingezet, staan Elisa en haar man Fred onder immense druk van zowel de politie als het publiek. Hun perfecte gezin begint onder de stress te bezwijken, terwijl diep verborgen geheimen aan het licht komen. Rebecca nam Lucia niet zonder reden mee. Naarmate de kijkers meer ontdekken over de verstrengelde levens van deze vrouwen, rijst de vraag: had Rebecca wellicht een gegronde reden om het meisje te ontvoeren? En is Lucia bij haar misschien zelfs veiliger?
De hoofdrollen worden gespeeld door Denise Gough, Holliday Grainger, Ambika Mod, Jim Sturgess, Bronagh Waugh en Michael Workeye.
Disney+ verrast 'Andor'-fans met nieuwe trailer van tweede seizoen
Wacht jij met smart op het tweede seizoen van ‘Andor’? Wij doen met je mee. Een paar weken geleden zagen we met een eerste trailer al wat we van het vervolg kunnen verwachten, maar nu heeft Disney+ nóg meer beelden gedeeld. En geloof ons: die laten je snakken naar meer!
Het tweede seizoen speelt zich af wanneer oorlog aan de horizon nadert en Cassian een belangrijke speler wordt in de Rebel Alliance. Iedereen wordt op de proef gesteld en naarmate de inzet hoger wordt nemen het verraad, de opofferingen en de tegenstrijdige agenda's aanzienlijke proporties aan.
De serie zit vol politieke intriges, gevaar en spanning en is een prequel op 'Rogue One: A Star Wars Story', waarin een heldhaftige groep rebellen de plannen van het massavernietigingswapen van het Keizerrijk stelen: de Death Star. Het vormt het toneel voor de gebeurtenissen in de originele film uit 1977.
Het tweede seizoen is vanaf 22 april te zien bij Disney+.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 19/04 Loren Gray
- 22/04 Jonatan Medart
- 24/04 Sam Fender
- 25/04 Ender Scholtens
- 27/04 Lizzo