'Five Nights At Freddy's' binnenkort in de bioscoop

Joyce Vander Auwera-20 oktober 2023 om 11:00

Het angstaanjagende horrorspel dat ons allemaal deed schreeuwen, wordt omgetoverd tot een ware kaskraker, want Blumhouse, de meesterbreinen achter films als 'M3GAN', 'The Black Phone' en 'The Invisible Man', brengen 'Five Nights at Freddy's' naar het grote scherm!

De film vertelt het verhaal van een ietwat ongelukkige nachtbewaker die besluit te werken bij Freddy Fazbear's Pizza. Maar vanaf zijn allereerste dienst realiseert hij zich dat Freddy's 's nachts minder een pizzaparadijs is en meer een horrorscenario.

's Nachts worden de knuffelpoppen er moordlustige monsters die de bewaker zijn leven zuur maken. De bewaker zijn missie? Simpel: overleven! Hij moet zorgen dat de poppen blijven waar ze horen én de angst op afstand houden.

Check de trailer alvast hieronder... Bereid je voor op een film die de adrenaline door je aderen zal laten gieren, en waarbij je bij elke schaduw zal denken: "Had ik maar nooit gesolliciteerd bij Freddy's!"

Je kan 'Five Nights At Freddy's' vanaf 1 november bekijken in de Belgische bioscoopzalen.

'Vampire Diaries'-actrice Kat Graham verwacht eerste kindje

Chelsy Vanlerberghe-03 december 2025 om 13:27

Kat Graham, aka Bonnie Bennett voor iedereen die The Vampire Diaries religieus heeft gebinged, heeft groot niews gedeeld: ze is in verwachting van haar eerste kindje. De 36-jarige actrice dropte het nieuws op Instagram met een reeks zachte, dromerige foto’s, haar babybuik front and center.

“We’re having a baby!!!” schreef ze bij de post. Haar man Bryant Wood reageerde meteen: “We are ready!”

De aankondiging komt een paar weken nadat Kat en Bryant hun tweede huwelijksceremonie vierden. Het koppel trouwde oorspronkelijk al in 2023 tijdens een mini-ceremonie in Los Angeles, maar gaf elkaar dit najaar opnieuw het jawoord met familie en vrienden erbij. De twee kennen elkaar al jaren en waren eerst beste vrienden voor ze een koppel werden. Een naam of due date heeft het koppel nog niet gedeeld.

Witte Huis sneert terug na kritiek Sabrina Carpenter op ICE-video

Simon Smetryns-03 december 2025 om 12:10

Sabrina Carpenter is boos op het Witte Huis omdat haar hit 'Juno' gebruikt werd in een video met harde beelden van ICE-invallen. In de clip, gedeeld via het officiële X-account van het Witte Huis, worden mensen gearresteerd en tegen de grond gewerkt terwijl haar song op de achtergrond speelt. Carpenter reageerde fel en noemde de video 'evil and disgusting'. Ze wil niet dat haar muziek wordt gebruikt om volgens haar een onmenselijke migratieagenda te verkopen.

Een woordvoerder van de regering-Trump haalde daarop uit in een statement, met een verwijzing naar haar album 'Short n’ Sweet' en lyrics uit 'Manchild', en stelde dat ze zich niet zullen verontschuldigen voor het uitzetten van 'gevaarlijke criminelen' en dat iedereen die zulke mensen 'verdedigt' volgens hen 'stupid or slow' moet zijn.

Daarmee sluit Carpenter zich aan bij een groeiende lijst artiesten die zich verzetten tegen het ongeautoriseerde gebruik van hun muziek in pro-Trump video’s.

Ontdek meer