Je kunt je nog aanmelden voor nieuw seizoen 'Big Brother'

Karen Luiken-12 oktober 2023 om 06:45

Het nieuws is inmiddels al even bekend, maar ‘Big Brother’ keert begin volgend jaar terug met een nieuw seizoen. Opnieuw worden er Vlaamse en Nederlandse deelnemers in een villa gezet om tegen elkaar te strijden voor een mega jackpot. Kun jij wel een extra zakcentje gebruiken? Je kunt je nog aanmelden!

Hoewel het nog niet bekend is wanneer het nieuwe seizoen precies van start gaat, weten we inmiddels wel dat het ergens in januari zal gebeuren. Dan openen de deuren van de ‘Big Brother’-villa voor een nieuwe lading enthousiaste deelnemers, zowel Vlaams als Nederlands.

Een paar weken geleden werd er al een oproep gedaan voor nieuwe kandidaten, maar uit een nieuwe video van presentatrices Geraldine Kemper en Tatyana Beloy blijkt dat de aanmeldingen nog niet gesloten zijn. “Denk je dat je mij ervan kan overtuigen dat jij de nieuwe winnaar van Big Brother wordt? Je kan je nog aanmelden”, zo klinkt het in een oproep.

Bij het filmpje delen Geraldine en Tatyana verschillende tips die je op kunt volgen om meer kans te maken op een plekje in de felbegeerde villa. Interesse? Wacht niet langer en meld je aan!

Lea Michele leest hardop om hilarisch gerucht de kop in te drukken

Chelsy Vanlerberghe-09 mei 2025 om 11:41

Lea Michele is het beu. Al bijna tien jaar wordt er op het internet gespeculeerd dat de 'Glee'-ster niet kan lezen of schrijven. Een gerucht dat ooit begon als mopje, maar inmiddels is uitgegroeid tot een full-blown conspiracy waar het internet maar geen afscheid van wil nemen.

In de podcast 'Therapuss' vertelde Lea dat 'Glee'-bedenker Ryan Murphy haar had opgebeld om haar in te lichten over het gerucht. Dus besloot Lea aan de wereld te laten zien dat ze wél kan lezen. Ze griste de vragenkaartjes uit de handen van host Jake Shane. “Jonathan is er niet om dit voor mij te lezen!” grapte ze, verwijzend naar haar BFF en 'Glee'-collega Jonathan Groff.

Op het eerste gezicht: case closed. Maar wie de theory kent, weet dat het internet niet zomaar loslaat. Want waarom moest Glee-bedenker Ryan Murphy haar destijds bellen om te vragen of ze het gerucht al had gehoord? Fans vonden dat verdacht. “Hoezo moest iemand het haar vertellen? Had ze het zelf niet gelezen…?” En nu ze in de podcast zomaar kaartjes begint voor te lezen, klinkt er meteen achterdocht: “Wat als ze die tekst gewoon heeft ingestudeerd?”

Lea snapt ergens wel waar het vandaan komt.:“Soms vind ik het hilarisch dat mensen zich zo druk maken over mij. Maar andere dagen is het vooral frustrerend.” Zeker omdat het haar hele parcours onderuit lijkt te halen. “Ik ben een van de weinige vrouwen in mijn familie die toegelaten werd tot de universiteit. Mijn ouders verhuisden me van de Bronx naar New Jersey voor beter onderwijs. Dat iemand dat zomaar minimaliseert? Dat is gewoon triest."

Maar eerlijk? Hoe meer ze het probeert te weerleggen, hoe harder het internet twijfelt. De conspiracy leeft voort. Dus ja, Lea heeft gelezen. Maar heeft ze ook gelezen dat niemand gelooft dat ze gelezen heeft?

Lorde komt met nieuwe tour naar ons land

Karen Luiken-09 mei 2025 om 06:50

Lorde maakt een keiharde comeback. Haar muziekcarrière stond een paar jaar op een laag pitje, maar nu komt ze niet alleen terug met een nieuw album, maar ook met een nieuwe tour. En raad eens? Ze reist ook af naar België!

Op 27 juni lanceert Lorde haar nieuwe album ‘Virgin’, om vervolgens een paar weken later op tournee door Noord-Amerika en Europa te gaan. Ze begint op 17 september in Austin en staat vanaf november op de Europese podia.

Na eerst concerten te hebben gegeven in Luxemburg, Parijs, Manchester, Londen, Glasgow, Birmingham, Dublin en Amsterdam, is het op 27 november de beurt aan Brussel. Daar betreedt ze die dag het podium van Forest National.

Kaartjes voor de tour gaan op vrijdag 16 mei in de verkoop.

Ontdek meer