TAGMAG

Scarlett Johansson en Disney komen terug tot akkoord

Dieter Blarinckx-02 oktober 2021 om 06:33

De heisa rond de rechtszaak tussen Disney en actrice Scarlett Johansson was even gaan liggen, en met een reden. De twee partijen zijn immers intussen tot een akkoord gekomen. Maar wat dat akkoord net inhoudt, is helaas nog niet geweten.

Johansson spande een rechtszaak aan tegen Disney, nadat ‘Black Window’ tegelijk in de bioscoop en op Disney+ uitkwam. Daardoor liep ze een groot deel van de winst mis, aangezien haar contract enkel betrekking had tot de opbrengst in de bioscoop.

“Ik ben blij dat ik mijn ruzie met Disney heb bijgelegd. Ik ben ongelofelijk trots op het werk dat we de afgelopen jaren samen hebben gedaan en genoot erg van mijn creatieve relatie met het team. Ik kijk ernaar uit om ook in de komende jaren onze samenwerking verder te zetten”, klinkt het in het statement van de actrice.

“Ik ben erg tevreden dat we tot een wederzijdse overeenkomst zijn kunnen komen met Scarlett Johansson, wat betreft ‘Black Widow’. We waarderen haar bijdragen aan het Marvel Cinematic Universe en kijken uit naar een verdere samenwerking bij verschillende nieuwe projecten, waaronder ‘Disney’s Tower of Terror’,” aldus Alan Bergman, woordvoerder van The Walt Disney Company.

Die nieuwe film over Disney’s Tower of Terror komt er dan toch!

Lewis Capaldi verrast fans met nieuwe muziek

Karen Luiken-27 juni 2025 om 08:35- Foto:

© Joel Hoylaerts

Na een lange afwezigheid is Lewis Capaldi weer terug. De zanger, die een pauze nam om zich op zijn gezondheid te focussen, heeft vandaag een nieuw liedje uitgebracht.

Lewis kondigde in 2023 aan dat hij er even tussenuit ging omdat het niet goed ging met zijn gezondheid. Hij heeft Gilles de la Tourette en de klachten daarvan werden steeds erger. Ook kampte hij met mentale klachten.

De rust lijkt te hebben geholpen, want Lewis is back on track en heeft zelfs al nieuwe muziek uitgebracht. Vandaag verscheen het nummer ‘Survive’, de opvolger van het liedje ‘Strangers’, dat anderhalf jaar geleden verscheen.

Het lijkt erop dat de muzikale comeback hier niet bij blijft. Volgens geruchten zal Lewis dit jaar op het Britse muziekfestival Glastonbury staan.

Liam Payne verschijnt in trailer van zangshow 'Building the Band'

Karen Luiken-25 juni 2025 om 05:00

Een van de laatste projecten waar Liam Payne aan werkte voordat hij vorig jaar in oktober overleed, verschijnt binnenkort op Netflix. Het gaat om de zangshow ‘Building the Band’, waarvan nu de officiële trailer is verschenen.

In ‘Building the Band’ strijden getalenteerde zangers op een plekje in een nieuwe zanggroep. Liam Payne is gastjurylid in de show, samen met Kelly Rowland en Nicole Scherzinger.

De opnames van de zangcompetitie werden een paar maanden voor de dood van Liam Payne – hij overleed op 16 oktober door een val van een balkon van een hotel in Buenos Aires – al afgerond. Het was nog even de vraag of de serie daarna nog zou verschijnen, maar Netflix liet in januari weten dat dit inderdaad het geval was. De familie van Liam heeft de show volgens de streamingsdienst zelf beoordeeld en steunt zijn deelname.

Ontdek meer