TAGMAG

Scarlett Johansson en Disney komen terug tot akkoord

Dieter Blarinckx-02 oktober 2021 om 06:33

De heisa rond de rechtszaak tussen Disney en actrice Scarlett Johansson was even gaan liggen, en met een reden. De twee partijen zijn immers intussen tot een akkoord gekomen. Maar wat dat akkoord net inhoudt, is helaas nog niet geweten.

Johansson spande een rechtszaak aan tegen Disney, nadat ‘Black Window’ tegelijk in de bioscoop en op Disney+ uitkwam. Daardoor liep ze een groot deel van de winst mis, aangezien haar contract enkel betrekking had tot de opbrengst in de bioscoop.

“Ik ben blij dat ik mijn ruzie met Disney heb bijgelegd. Ik ben ongelofelijk trots op het werk dat we de afgelopen jaren samen hebben gedaan en genoot erg van mijn creatieve relatie met het team. Ik kijk ernaar uit om ook in de komende jaren onze samenwerking verder te zetten”, klinkt het in het statement van de actrice.

“Ik ben erg tevreden dat we tot een wederzijdse overeenkomst zijn kunnen komen met Scarlett Johansson, wat betreft ‘Black Widow’. We waarderen haar bijdragen aan het Marvel Cinematic Universe en kijken uit naar een verdere samenwerking bij verschillende nieuwe projecten, waaronder ‘Disney’s Tower of Terror’,” aldus Alan Bergman, woordvoerder van The Walt Disney Company.

Die nieuwe film over Disney’s Tower of Terror komt er dan toch!

EOTB-ster Sharon Ipema krijgt tweede kindje

Karen Luiken-25 oktober 2025 om 10:13

Babynieuws in realityland. ‘Ex On The Beach’-ster Sharon Ipema maakt via Instagram bekend dat ze in verwachting is van haar tweede kindje.

“Baby #2 is on the way”, schrijft Sharon, die samen met haar zus Esmee ‘terrortwin’ wordt genoemd, bij een tweetal beelden.

Links op het beeld zie je haar dochtertje Zaya, dat Sharon in 2021 kreeg met haar ex. Het meisje houdt een echo vast van haar nog ongeboren broertje of zusje. Bovenin het kiekje staat de nieuwe partner van Sharon.

Suzan en Freek brengen deze week nieuwe muziek uit

Karen Luiken-20 oktober 2025 om 14:28

Na een moeilijke periode komen Suzan en Freek deze week met nieuwe muziek. Via Instagram kondigen ze hun single ‘Niemand’ aan, die vanaf donderdag overal te beluisteren is.

Het koppel maakt het nieuws bekend in een openhartige post, waarin Suzan en Freek schrijven dat muziek een belangrijk onderdeel van hun leven is geweest in deze moeilijke periode. Eerder dit jaar bleek dat Freek uitgezaaide longkanker blijkt te hebben.

“Muziek is heel belangrijk geweest voor ons de afgelopen tijd. Eerst vooral als afleiding, om maar even uit ons hoofd te zijn”, zo klinkt het. “Urenlang met onze ogen dicht spelen op de vleugel en gitaar zonder dat we ook maar een woord hoefden te zeggen.”

Dat resulteerde uiteindelijk in nieuwe muziek, die de twee omschrijven als ‘een stukje uit hun dagboek’. “In de studio zijn en deze periode van ons af kunnen schrijven werkt voor ons therapeutisch, er is immers zo veel om over te schrijven”, vervolgt het stel. “Nu zijn we klaar voor de volgende stap: om die muziek ook met jullie te gaan delen. Onze nieuwe single ‘Niemand’ is vanaf aanstaande donderdagochtend 07:45 uur overal te beluisteren.”

Ontdek meer