TAGMAG

Scarlett Johansson en Disney komen terug tot akkoord

Dieter Blarinckx-02 oktober 2021 om 06:33

De heisa rond de rechtszaak tussen Disney en actrice Scarlett Johansson was even gaan liggen, en met een reden. De twee partijen zijn immers intussen tot een akkoord gekomen. Maar wat dat akkoord net inhoudt, is helaas nog niet geweten.

Johansson spande een rechtszaak aan tegen Disney, nadat ‘Black Window’ tegelijk in de bioscoop en op Disney+ uitkwam. Daardoor liep ze een groot deel van de winst mis, aangezien haar contract enkel betrekking had tot de opbrengst in de bioscoop.

“Ik ben blij dat ik mijn ruzie met Disney heb bijgelegd. Ik ben ongelofelijk trots op het werk dat we de afgelopen jaren samen hebben gedaan en genoot erg van mijn creatieve relatie met het team. Ik kijk ernaar uit om ook in de komende jaren onze samenwerking verder te zetten”, klinkt het in het statement van de actrice.

“Ik ben erg tevreden dat we tot een wederzijdse overeenkomst zijn kunnen komen met Scarlett Johansson, wat betreft ‘Black Widow’. We waarderen haar bijdragen aan het Marvel Cinematic Universe en kijken uit naar een verdere samenwerking bij verschillende nieuwe projecten, waaronder ‘Disney’s Tower of Terror’,” aldus Alan Bergman, woordvoerder van The Walt Disney Company.

Die nieuwe film over Disney’s Tower of Terror komt er dan toch!

Demi Lovato kondigt nieuw album aan

Karen Luiken-16 september 2025 om 07:53

Demi Lovato komt met nieuwe muziek, en snel ook! Via Instagram kondigt ze aan dat haar album ‘It’s Not That Deep’ op 24 oktober zal verschijnen.

‘It’s Not That Deep’ is alweer het negende studioalbum van Demi en is de opvolger van ‘Holy Fvck’ uit 2022. Op de plaat staan onder meer de liedjes ‘Fast’ en ‘Here All Night’, die Demi al heeft uitgebracht.

"Mijn negende studioalbum zal vanaf 24 oktober van jullie zijn”, schrijft Demi in een aankondiging op Instagram. “Deze muziek is een weerspiegeling van waar ik nu sta. Zo trots op al het werk dat ik heb gedaan, en nu is het tijd om dat te vieren en plezier te hebben!”

'Romance Lucas Bravo en Shailene Woodley voorbij'

Karen Luiken-16 september 2025 om 07:43

Het heeft niet lang geduurd, maar Lucas Bravo en Shailene Woodley zijn niet langer samen. People meldt dat het stel na een half jaar een punt achter hun romance heeft gezet.

Over een reden van de breuk wordt nog niet gerept, maar het feit dat zowel de 33-jarige Shailene (bekend van onder meer ‘Divergent’) als de 37-jarige Lucas (bekend van ‘Emily in Paris’) foto’s van elkaar op Instagram heeft verwijderd, lijkt genoeg te zeggen.

De twee maakten hun relatie officieel bekend via social media in april, toen ze foto’s deelden van hun tripje naar Californië. Die beelden zijn inmiddels allemaal verdwenen.

Ontdek meer