Jason Derulo heeft in een video op social media gereageerd op de beschuldiging dat hij een zangeres seksueel zou hebben misbruikt. De zanger ontkent daar schuldig aan te zijn.
Jason Derulo reageert op beschuldiging seksuele intimidatie
Zangeres Emaza Gibson beweert dat Jason Derulo haar onder druk heeft gezet om alcohol te drinken, drugs te gebruiken en seks met hem te hebben. Toen zij daar niet op inging, wilde Jason niet meer met haar samenwerken en cancelde hij het platencontract dat hij haar beloofd had.
Niks van waar, zegt Jason nu. “Normaal gesproken zou ik geen commentaar geven, maar deze beweringen zijn volkomen vals en kwetsend”, aldus de zanger. “Ik ben tegen alle vormen van intimidatie en blijf iedereen steunen die zijn of haar dromen najaagt. Ik heb er altijd naar gestreefd om mijn leven op een manier te leiden die een positieve impact heeft, en daarom ben ik nu diep beledigd door deze beschuldigen.”
Zwangerschap zit negende album Rihanna niet in de weg
De nieuwe zwangerschap van Rihanna – de zangeres is zwanger van haar derde kindje – betekent gelukkig niet dat er geen nieuw album komt. In een gesprek met Entertainment Tonight heeft ze een interessante update over haar negende plaat gedeeld.
Rihanna verscheen deze week met een babybuik op de rode loper van het Met Gala. Ze kondigde daarmee aan opnieuw moeder te worden, maar gaf daarnaast ook een fijne heads up over haar aankomende album. Toen ze de vraag kreeg of haar nieuwe zwangerschap betekende dat er geen negende plaat zou komen, zei ze vol overtuiging: “Neeeee!”
Ze belooft haar fans dat haar nieuwe album geen vertraging oploopt; alles verloopt nog steeds volgens plan. Het enige wat misschien wat later komt dan verwacht, zijn volgens Rihanna ‘misschien een paar video’s’. “Maar ik kan nog steeds zingen”, aldus de artiest.
Nieuwe film 'Heysel 85' brengt voetbaltragedie van 1985 naar het grote scherm
Er komt een film over een van de zwartste momenten in de voetbalgeschiedenis. ‘Heysel 85’ brengt de tragedie van het Heizeldrama naar het grote scherm. De opnames zijn net afgerond en de film verschijnt in het najaar van 2026 in de Belgische bioscopen.
Op 29 mei 1985 liep een voetbalmatch in Brussel compleet uit de hand. Tijdens de finale van de Europacup I tussen Liverpool en Juventus braken er rellen uit in het Heyselstadion. Supporters bestormden elkaar, er ontstond paniek, en een muur stortte in. Het gevolg: 39 doden en honderden gewonden.
De nieuwe film ‘Heysel 85’ brengt die tragische avond van 29 mei 1985 voor het eerst naar het grote scherm. Regisseur Teodora Ana Mihai (‘La Civil’) koos voor een fictief verhaal dat zich afspeelt tegen de achtergrond van de ramp. We volgen Marie (Violet Braeckman), dochter van de burgemeester van Brussel én zijn persattaché, en Luca Rossi (Matteo Simoni), een journalist met Italiaanse roots. Terwijl de situatie in het stadion ontspoort, raken ze verstrikt in hun plicht, emoties en de harde realiteit die zich voor hun ogen afspeelt.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 08/05 Julie Vermeire
- 10/05 MEAU
- 10/05 Shania Gooris
- 11/05 Sabrina Carpenter
- 13/05 Robert Pattinson