Concertfilm over Beyoncé in de maak

Karen Luiken-02 oktober 2023 om 12:25

Na Taylor Swift heeft ook Beyoncé een concertfilm in de maak. Afgelopen weekend tijdens de laatste show van haar Renaissance World Tour toonde ze een trailer van dat aanstaande project.

Beyoncé is volgens bronnen van Variety al jaren bezig met het maken van de concertfilm. Er komen verschillende elementen aan bod: van de opbouw van haar tournee tot het maken van haar album.

Volgens de officiële omschrijving accentueert de film de reis van de ‘Renaissance World Tour’, vanaf de aftrap in Stockholm tot het laatste concert in Kansas City’. “Het gaat over Beyoncé’s intentie, harde werk, betrokkenheid bij elk aspect van de productie, haar creatieve geest en doel om haar nalatenschap te creëren en haar vak onder de knie te krijgen”, zo klinkt het.

De film verschijnt op 1 december in de bioscoop.

Eric Dane wil voortaan enkel nog personages met ALS spelen

Chelsy Vanlerberghe-04 december 2025 om 09:45

Eric Dane, bekend als Mark Sloan uit 'Grey’s Anatomy' en Nate's vader in 'Euphoria', blijft werken ondanks zijn ALS-diagnose, maar dan wél op zijn voorwaarden. De acteur (53) zegt dat hij fysiek minder kan dan vroeger, maar dat acteren nog steeds lukt zolang de rol past bij zijn realiteit.

Tijdens een panelgesprek vertelde hij dat toekomstige personages waarschijnlijk ook ALS zullen hebben. Niet omdat hij niets anders wil, maar omdat een andere rol simpelweg moeilijk te spelen is. "Ik heb mijn brein en mijn stem nog. Maar die olifant in de kamer is er nu eenmaal."

Dane speelde onlangs een man met ALS in de serie 'Brilliant Minds', iets wat tegelijk confronterend en helend bleek. Tekst zeggen was soms zwaar, maar hij noemt de ervaring dankbaar en zelfs een beetje bevrijdend.

De acteur deelt bewust zijn verhaal, omdat hij anderen wil blijven bereiken: blijven werken, blijven spreken, blijven zichtbaar zijn.

Matty Healy zegt dat The 1975 twee nieuwe albums klaar heeft

Chelsy Vanlerberghe-04 december 2025 om 09:39

The 1975-fans zitten al drie jaar op droog zaad, maar Matty Healy heeft eindelijk iets losgelaten. En niet zomaar iets. Tijdens een Q&A met studenten van Gateshead College vertelde hij doodleuk dat de band… twee albums heeft gemaakt. Twee. Albums.

In een video die ondertussen overal rondgaat, zegt Matty letterlijk: “We made two.” Volgens de fan die het moment filmde, zou minstens één van die platen ‘DOGS’ heten. En dat maakt ineens veel duidelijk: dat mysterieuze woord dat op het einde van hun Glastonbury-headlineshow in knalrode letters op de schermen flitste? Yup, dat was geen random aesthetic keuze.

Wanneer de nieuwe muziek dropt? Dat blijft voorlopig één grote tease. De band bracht in 2022 hun laatste album ‘Being Funny in a Foreign Language’ uit, en sindsdien is het vooral speculeren. Hun manager hintte eerder dit jaar al dat er een “pretty extraordinary” record aankomt, maar hield het verder vaag. Ondertussen veranderden The 1975 hun logo en socials, waardoor fans zeker wisten dat er een nieuw tijdperk in de lucht hing.

Nu komt alles dus samen: een nieuwe tour op de planning, cryptische visuals en Matty die zonder blikken of blozen toegeeft dat er meer muziek in de kast ligt dan gedacht.

Ontdek meer