Niet te missen: Studio 100 organiseert Singalong in het Sportpaleis

Nico De Greef-24 september 2023 om 09:52

Ken jij alle Studio 100-liedjes uit het hoofd en kan je alle teksten luidkeels meebrullen al vanaf bij het horen van de eerste muzieknoot? Dan hebben we goed nieuws voor jou, want Studio 100 pakt op 7 december uit met een heus 'SingAlong'-concert in het Antwerps Sportpaleis!

Zowel Gert Verhulst als James Cooke zullen erbij zijn als ceremoniemeesters en zelf ook enkele van de grootste Studio 100-hits brengen.

"Het wordt een onvergetelijke avond vol nostalgie, met heel wat verrassende special guests uit het verleden", aldus een enthousiaste Gert.

"James en ik brengen zelf ook graag heel wat nummers uit jullie kindertijd en daarbij hopen we dat jullie voluit meezingen want het publiek is de grootste ster van de avond."

Welke special guests allemaal zullen opdagen, is echter nog een groot mysterie. De namen van de acts worden pas op een later tijdstip bekend gemaakt. Wat al wel een zekerheid is, is dat de avond met een grote DJ-set zal worden afgesloten.

Studio 100 SingAlong vindt plaats op donderdagavond 7 december 2023 in het Antwerps Sportpaleis. Tickets & info zijn verkrijgbaar via deze link. Opgelet: om deel te kunnen nemen aan de festiviteiten moet je minstens 16 jaar oud zijn.

Miley Cyrus dropt nieuw album 'Something Beautiful' op het grote scherm

Chelsy Vanlerberghe-22 mei 2025 om 12:24

Op 27 juni speelt 'Miley Cyrus: Something Beautiful’ éénmalig in Kinepolis, en dat wordt geen gewone filmavond. Het wordt een full-on visuele trip met dertien gloednieuwe nummers, mode, kunst en Miley in haar meest creatieve vorm ooit.

De film ging in première op het Tribeca Festival in New York, maar nu krijgen ook Belgische fans hun kans. Om 19u15 kan je in de bioscoop de enige vertoning meepikken. Het is geen concertfilm, geen docu, maar een soort pop opera waarin Miley helemaal losgaat. Ze heeft de film zelf geregisseerd, samen met Jacob Bixenman en Brendan Walter.

En het geluid? Dat werd aangepakt door toppers als Alan Meyerson ('Dune', 'The Dark Knight') en Shawn Everett ('The Killers'). Alles werd gemaakt voor de ultieme cinema-experience, dus dit moet je echt in de zaal zien én horen.

“'Something Beautiful' is mijn droomproject dat werkelijkheid werd”, zegt Miley. “Mode, film, muziek… alles komt samen in dit project.”

Ook leuk: op 30 mei komt haar negende album uit, met dezelfde tracks als in de film. Tickets scoor je nu via deze link.

Kobe & Fabian vertegenwoordigen TAGMAG op Red Bull Vél’eau

Chelsy Vanlerberghe-21 mei 2025 om 15:12

Zet 8 juni maar in het vet in je agenda, want dan wordt Kortrijk het toneel van Red Bull Vél’eau: een compleet gestoorde fietsrace… op het water. Letterlijk. En jawel: Team TAGMAG is erbij! Onze hosts Kobe Peeters en Fabian Feyaerts gaan er voluit.

Het concept? 35 teams proberen met een zelfontworpen tweewieler een smal, drijvend parcours over de Leie te trotseren. De regels zijn simpel: bedenk een origineel ontwerp, blijf recht op een smal parcours vol obstakels en probeer droog de overkant te halen. Deelnemers gaan van start op een verhoogd platform en moeten zich al balancerend een weg banen over het water. Eén verkeerde beweging en je ligt erin. Letterlijk.


De snelste én creatiefste teams maken kans op een prijs, met een jury bestaande uit onder andere Tom Boonen, Shauna Dewit en Timon Verbeeck. Ook Britt Dekker komt jureren.

Kobe & Fabian nemen het op tegenandere duo’s zoals Average Rob & Arno The Kid, Lore Bruggeman & Guillaume de Mévius en het Gerben Tuerlinckx & Clémentine Caron. Maar het zijn natuurlijk onze boys die de show zullen stelen en het parcours zullen trotseren.

De presentatie van het event ligt in handen van niemand minder dan Tom Waes, Koen Wauters en Lies Vandenberghe. En het decor? De iconische Broeltorens in hartje Kortrijk, tijdens de gezellige Sinksenfeesten. De toegang is gratis en het event start om 12u00. Meer info vind je hier.

Ontdek meer