Ook dit 'Love Island'-koppel uit elkaar

Karen Luiken-24 september 2023 om 07:59

Twee van de drie koppels die vorige week in de finale van ‘Love Island’ stonden, zijn al uit elkaar. Na Nycole en Jonna hebben nu ook Garbi en Junar hun relatie verbroken.

Garbi leerde Junar kennen toen haar andere scharrel Kevin naar Casa Amor ging. Ze viel als een blok voor de Nederlander en belandde zelfs met hem op de tweede plek in de finale. Het leek erop dat de twee een rooskleurige toekomst tegemoet gingen, maar niets blijkt nu minder waar. Via Instagram laat Garbi weten dat het over is tussen haar en Junar.

“Lieve allemaal, ik wil jullie even vertellen dat het niet meer werkt tussen mij en Junar en ik besloten heb om er een punt achter te zetten”, aldus Garbi. “Ik vind het enorm spijtig dat het zo gelopen is. Maar het voelt gewoon eenzijdig allemaal.”

Gezocht: koppels voor nieuwe datingshow

Karen Luiken-01 november 2025 om 07:56- Foto:

Photo by Carlos Miguel Santana on Unsplash

Zijn jij en je partner toe aan een relatieboost? Of aan een ultieme test? Dit is je kans. Een castingbureau is op zoek naar stelletjes die mee willen doen aan een gloednieuw datingprogramma. En nee, het gaat niet om het eerder deze week aangekondigde nieuwe seizoen van ‘Temptation Island’.

Of jullie nou al jaren samenzijn of juist nog genieten van jullie honeymoonfase: elk koppel is welkom om zich aan te melden voor het nieuwe programma. De enige eisen die gesteld worden, is dat deelnemers tussen de twintig en veertig jaar oud zijn en geen kinderen hebben. Ze moeten bereid zijn zich open te stellen en moeten niet bang zijn voor emotie of confrontatie.

Het programma wordt opgenomen bij een verblijf op een luxe, zonnige bestemming. ‘Zijn jij en je partner klaar om in een once-in-a-lifetime ervaring te ontdekken hoe sterk jullie relatie écht is? Voor een nieuw, spraakmakend programma op een tropische locatie zoeken we stellen die hun relatie durven te onderzoeken en op de proef willen stellen’, zo klinkt het in een oproep.

Het is nog niet bekend om welk programma het gaat. Wat wél duidelijk is, is dat er een grote geldprijs aan vast hangt voor de winnaars.

Aanmelden kan hier.

Pommelien Thijs geeft eerste show in Ziggodome

Karen Luiken-01 november 2025 om 07:48

Pommelien Thijs gaat als een raket. De zangeres geeft volgend jaar niet alleen grote shows in AFAS Dome (voormalig Sportpaleis), ze zal ook optreden bij onze noorderburen. Via Instagram laat ze weten dat ze naar de Ziggodome komt. Eerder werd ook al bekend dat ze ook in de AFAS Live zal staan.

“Het voelt heel surreëel om dit te zeggen maar op 7 november 2026 sta ik in de Ziggo Dome”, aldus Pommelien bij een bericht op social media. Kaartjes gaan vanaf komende vrijdag (7 november, precies een jaar voor het optreden plaatsvindt) in de verkoop.

De show in de Ziggodome volgt pas na de shows die Pommelien in AFAS Dome geeft. Dat zijn er in het totaal vijf, waarvan de eerste op 23 april plaatsvindt. De overige vier zijn op 24 april, 25 april, 30 april en 1 mei. Het concert in AFAS Live (Amsterdam) staat nog eerder gepland, namelijk op 27 februari.

Ontdek meer