Adele wil geen fanselfies meer en dít is waarom

Karen Luiken-16 september 2023 om 11:30- Foto:

Reuters

Fans hoeven voorlopig niet op een selfie te hopen met Adele. De zangeres heeft besloten geen foto’s meer te willen maken omdat ze bang is voor corona. Dat vertelde ze tijdens een concert in Las Vegas.

Adele maakt tijdens haar concerten regelmatig selfies met fans, maar daar komt nu dus een einde aan. “Normaal gesproken zou ik even stoppen en met jullie praten, maar ik probeer nu heel erg om geen corona te krijgen”, aldus de artiest. “Ik vind het heel leuk om met jullie te kletsen, maar ik wil niet ziek worden. Daarom maak ik foto’s vanaf nu op een afstandje met jullie.”

De zangeres nam deze beslissing nadat een van haar achtergrondzangeressen onlangs besmet raakte met het coronavirus.

Pukkelpop-headliner A$AP Rocky gecanceld

Karen Luiken-02 juli 2025 om 14:47

Vervelend nieuws over Pukkelpop. Headliner A$AP Rocky heeft zijn optreden tijdens het festival gecanceld. Dat maakt de organisatie van het evenement bekend via social media.

Waarom A$AP Rocky zijn optreden annuleert, is niet bekend. Maar Pukkelpop heeft gelukkig al meteen een goede vervanger klaarstaan. Op zaterdag 16 augustus zal niemand minder dan Macklemore het podium beklimmen voor het optreden. Ook de namen IDLES, Joost, The Last Dinner Party, Khruangbin, Paul Kalkbrenner, Netsky, Mk.gee, De Jeugd van Tegenwoordig, Sub Focus en ANOTR komen die dag langs.

Pukkelpop vindt dit jaar plaats in het weekend van 14 tot en met 17 augustus. Een weekend later zou A$AP Rocky op het Nederlandse festival Lowlands staan, maar ook die show heeft hij door nog onbekende oorzaak gecanceld.

BTS kondigt officiële comeback aan

Karen Luiken-02 juli 2025 om 13:53

Na een lange afwezigheid keert BTS binnenkort terug. Met een nieuw album én een wereldtournee. Dat heeft de zevenkoppige band aangekondigd via een livestream op het fanplatform Weverse.

De leden van BTS zijn een tijdje uit elkaar geweest omdat ze allemaal hun militaire dienstplicht moesten vervullen. Die taak zit er inmiddels op, en dus is het tijd voor een comeback.

Dat gebeurt in de vorm van een nieuw album, dat in het voorjaar van 2026 moet verschijnen. In diezelfde periode gaan de BTS-heren ook op wereldtournee.

"We brengen in het voorjaar van volgend jaar een nieuw BTS-album uit. Vanaf juli zullen we alle zeven nauw samenwerken aan nieuwe muziek", aldus de band in een verklaring. "Omdat het een groepsalbum wordt, zal het de gedachten en ideeën van elk lid weerspiegelen. We benaderen het album met dezelfde mindset als toen we begonnen."

Ontdek meer