Deze maand verschijnt na lang wachten eindelijk ‘Gen V’ op Amazone Prime, de spin-off van ‘The Boys’. Daarin spelen niet de zeven superhelden uit de originele serie de hoofdrol, maar nieuwe en jonge talenten. Een trailer geeft alvast een voorproefje.
Zien: nieuwe trailer van langverwachte serie 'Gen V'
'Gen V' speelt zich af in de duistere wereld van 'The Boys' en breidt zich uit naar de Godolkin Universiteit waar studenten worden opgeleid tot de nieuwe generatie helden (idealiter met lucratieve sponsorcontracten). Iedereen weet wat er gebeurt als superhelden slecht worden, maar niet alle superhelden beginnen corrupt. Naast de gebruikelijke struggles op de universiteit worden deze jongeren geconfronteerd met (letterlijk) explosieve situaties. Terwijl de studenten strijden om populariteit en goede cijfers, is het al snel duidelijk dat er veel meer op het spel staat, zodra er superkrachten een rol spelen. wanneer de groep jongeren ontdekt dat er iets groots en sinisters aan de hand is op school, worden ze op de proef gesteld: worden zij de helden of de schurken van hun verhaal? 
Een paar bekende gezichten uit ‘The Boys’ maken hun opwachting, waaronder Jessie T. Usher, Colby Minifie, Claudia Doumit en P.J. Byrne. Verder spelen ook Jaz Sinclair, Chance Perdomo, Lizze Broadway, Shelley Conn, Maddie Phillips, London Thor, Derek Luh, Asa Germann, Patrick Schwarzenegger, Sean Patrick Thomas, Marco Pigossi, Clancy Brown, Alexander Calvert en Jason Ritter een rol.
Streamz brengt 'Temptation Island' terug naar je scherm
Eén van de meest juicy realityprogramma’s in realityland komt terug. Streamz heeft aangekondigd dat er volgend jaar een gloednieuw seizoen van ‘Temptation Island’ naar de streamingsdienst komt.
“2026 belooft heet te worden”, schrijft Streamz op Instagram bij een foto van een kampvuur. En dat kan natuurlijk maar één ding betekenen: ‘Temptation Island’ komt terug. Dat gebeurt opnieuw met vier koppels die naar een tropische bestemming reizen om daar afgezonderd van elkaar te leven, maar wél met een groep vrijgezelle mannen of vrouwen om zich heen.
Meer details worden helaas nog niet gedeeld. Wie gaan de show, die in 2020 voor het laatst bij ons was te zien, presenteren? Zijn dat opnieuw Annelien Coorevits en Rick Brandsteder, of komen er nieuwe gezichten? Waar speelt het nieuwe seizoen zich af? En welke koppels en vrijgezellen doen er mee? Die informatie blijft ons nog even schuldig!
Kourtney Kardashian lanceert lolly's voor je vagina
Kourtney Kardashian heeft een opmerkelijk product op de markt gebracht. De realityster lanceerde afgelopen weekend het nieuwste pareltje van haar Lemme Purr-lijn: een lolly. Bedoeld voor je vagina.
Lemme Purr is een productlijn van het supplementenmerk Lemme, dat gericht is op de gezondheid van de vaginale flora. Er bestonden al vegan gummies die speciale stofjes bevatten om de pH-waarde, geur, microflora en frisheid in het vaginale gebied te ondersteunen, maar nu komen daar dus ook lolly’s bij. Beide producten verkleinen het risico op bacteriële vaginose en schimmelinfecties in de vajay.
Kourtney is blij met het gloednieuwe product. “De Lemme Purr-lolly’s zijn een leuke uitbreiding”, zegt ze. “Ik vind het geweldig dat ze dagelijkse zelfzorg omtoveren tot iets zoets en simpels.”
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 31/10 Willow Smith
- 31/10 Rhodé Kok
- 03/11 Maureen Vanherberghen
- 03/11 Willen De Schryver
- 03/11 Noah Schnapp