Lerares met Z-cup mag terug lesgeven

Simon Smetryns-28 augustus 2023 om 14:29

Een Canadese docente die vorig jaar haar ontslag kreeg omdat ze met een Z-achtige cup kwam lesgeven, heeft een nieuwe job in het onderwijs gekregen.

De ouders van de middelbare school Nora Frances Henderson in Hamilton (Ontario, Canada) werden deze week gewaarschuwd door de schooldirecteur dat er mogelijk 'protesten' en 'verstoringen' kunnen volgen na de aanstelling van Kayla Lemieux.

De lerares werd in maart op betaald verlof gezet door haar vorige school nadat een foto van haar viraal ging. Dat maakte de ouders van de leerlingen erg boos. Zij bekritiseerden de schoolraad omdat ze geen strengere kledingvoorschriften aan de docente hadden opgelegd. De school kreeg voortdurend te maken met bomdreigingen en schietincidenten nadat de foto's van de docente met mega boobies viraal gingen.

In een interview met The Post zei ze stellig dat haar borsten niet nep waren - zelfs nadat ze gefotografeerd was terwijl ze zonder hen van huis ging. Ze gaf toe dat ze de echtheid niet kan bewijzen en deelde mee dat ze "geen transgender persoon" is, maar dat ze "interseks" is geboren.

Ze zei dat ze nooit een formele diagnose heeft ontvangen en beweerde ook dat haar arts haar heeft verteld dat ze lijdt aan een aandoening die bekend staat als gigantomastie.

Zou jij nog gefocust de les kunnen volgen?

Vapen en roken op terras vanaf 1 januari 2027 verboden

Karen Luiken-13 september 2025 om 04:36- Foto:

Photo by Chiara Summer on Unsplash

Het is vanaf 1 januari 2027 niet langer toegestaan om te vapen en roken op terrassen. Publieke rookkamers verdwijnen vanaf die datum. Dat heeft de federale regering besloten.

Met publieke rookkamers wordt gedoeld op rookruimtes op bijvoorbeeld luchthavens of in horeca, maar ook op plekken zoals sigarenclubs of shishabars.

Het besluit komt niet als een verrassing. Er waren al plannen om het rookverbod vanaf 1 januari 2026 te laten gelden, maar dat is nu met een jaartje uitgesteld zodat iedereen meer tijd heeft om alles te realiseren.

Horeca Vlaanderen is niet blij met de beslissing en blijft zich volgens HLN verzetten tegen het verbod.

Man (22) aangehouden voor moord op Charlie Kirk

Karen Luiken-12 september 2025 om 16:47

Na een klopjacht hebben autoriteiten vrijdag een verdachte gearresteerd voor de moord op Charlie Kirk. Het gaat om een 22-jarige man uit Utah. Dat meldt CNN.

Een familielid van de verdachte zou donderdagavond contact op hebben genomen met een vriend van de familie, die vervolgens contact opnam met de autoriteiten. De verdachte ‘zou hebben opgebiecht of gesuggereerd dat hij het incident had gepleegd’. Ook zou de verdachte volgens een familielid al vóór de schietpartij negatief over Charlie Kirk hebben gesproken.

Rechercheurs hebben inmiddels het geweer gevonden waar de daad mee gepleegd zou zijn. Bij het wapen lagen hulzen met daar teksten in gegraveerd zoals ‘Hé fascist, catch!’.

De rechts-conservatieve activist Charlie Kirk werd woensdag tijdens een debat op de Utah Valley University in zijn nek geschoten. Hij overleed niet veel later aan zijn verwondingen. Zijn vrouw en kinderen waren, net als zo’n 3.000 andere bezoekers, aanwezig bij het evenement. De verdachte ging er na zijn daad vandoor.

Ontdek meer