Het tweede seizoen van ‘Heartstopper’ is net zo’n groot succes als het eerste seizoen. Het derde seizoen komt eraan, maar de hoofdrolspelers hopen daar wel meer salaris voor te krijgen dan ze bij de eerste twee delen deden. Ze pleiten voor een verhoging, meldt The Sun.
Hoofdrolspelers 'Heartstopper' willen meer salaris
Toen Joe Locke en Kit Connor aan ‘Heartstopper’ begonnen, waren ze allebei nog redelijk onbekend. Maar na twee succesvolle seizoenen is dat een ander verhaal en worden ze ook voor andere projecten gevraagd. Zo heeft Joe inmiddels een rol gespeeld in de Marvel-serie ‘Agatha: Coven of Chaos’ en heeft Kit twee films in de pijplijn.
De contracten die ze voor 'Heartstopper' tekenden waren goed voor drie seizoenen en hun vergoeding zou voor het tweede seizoen met vijf procent stijgen. Voor het derde seizoen zouden ze een verhoging van tien procent krijgen, maar zelfs met die stijging krijgt de cast volgens een bron ‘nog steeds een fractie van wat ze nu waard zijn’. En dus willen ze meer.
"De castleden waren onbekend toen ze voor hun rol tekenden en kregen contracten die niet veel waard waren. Niemand wist namelijk of de show een hit zou worden”, legt een insider uit.
Zien: Tom Waes schittert in nieuwe reeks 'Badgast'
We krijgen er binnenkort een gloednieuwe fictiereeks bij: ‘Badgast’. Een spannende, tragikomische maar hartverwarmende serie met Tom Waes in de hoofdrol. En dít zijn de eerste beelden.
‘Badgast’ gaat over de gescheiden vader Vince en zijn tienerdochter Zoë, die voor het eerst sinds lange tijd samen op vakantie gaan naar het Nederlandse eiland Terschelling. De wat knullige Vince is een - op zijn minst gezegd niet zo succesvolle - gelukszoeker. Een onbeholpen vader die toch wil bewijzen dat hij de coole papa is, in de hoop de relatie met zijn dochter te herstellen. Maar dat is niet zo simpel op een plek waar de ‘eilanders’ toeristen steevast denigrerend ‘badgast’ noemen. Dat, en een hoop onderlinge problemen, geheimen en leugens, maken het Vince en Zoë heel moeilijk.
Tom Waes speelt de rol van vader Vince en de rol van dochter Zoë wordt vertolkt door Freya Van Campenhout. Andere castleden zijn Hannah van Lunteren, Anneke Blok, Ferdi Stofmeel, Werner Kolf, Jack Wouterse, Romijn Conen en Lotje van Lunteren.
‘Badgast’ is vanaf vrijdag 19 december volledig te zien via VRT MAX en vanaf zondagavond 4 januari ook elke zondag op VRT 1. In Nederland kunnen kijkers de serie zien via KRO-NCRV en NPO Start.
De nominaties voor de MIA’s, de Music Industry Awards, zijn bekend voor dit jaar. De grootste kanshebber is Pommelien Thijs, die maar liefst negen keer is genomineerd.
Tijdens de uitreiking van de MIA’s, die plaatsvindt op woensdag 4 februari in de ING Arena in Brussel, worden er elf publieksprijzen en zes sectorprijen uitgedeeld. Per categorie zijn vijf kanshebbers geselecteerd.
Pommelien maakt kans in vijf publieks- en vier sectorprijzen. Na haar zijn Zwangere Guy en Dressed Like Boys de grootste kanshebbers met respectievelijk zeven en zes nominaties. Metejoor heeft er vijf op zijn naam staan en Soulwax volgt met vier nominaties. Andere kanshebbers zijn onder anderen Amelie Lens, Red Sebastian, Uwse, Black Flower, Mentissa, Nina Kortekaas, Emmy d’Arc en DJ Licious.
Stemmen voor de publieksprijzen kan vanaf nu tot en met zondag 7 december via de website www.mias.be.
Ontdek meer
Celebrate with us!
Deze celebs verjaren binnenkort!
- 26/11 Rita Ora
- 29/11 Mathieu Terryn
- 30/11 DJ Louis XIV
- 02/12 DJ Like Mike
- 02/12 Charlie Puth